Jump to content

Сваляне на гръцка песен от Гърция(гръцки IP)


Препоръчан пост

Здравейте, много се чудех къде да публикувам въпроса си, май го наместих в раздела с мрежите :)

Бях на почивка в Гърция и на един от круизите на кораба пуснаха една гръцка песен, която много ми хареса.

Съответно се допитах до екипажа, кой е изпълнителя и прибирайки се в хотела, през wi-fi-то я намерих.

Слушах, слушах, слушах, нооооо в Гърция.

Прибрах се в БГ-то ни и сядам да я намеря на компютъра, опс трънкиииии - "Нямате достъп до този видеоклип", добре казах си ще я намеря като .mp3, отново ударих на камък.

Имам чувството, че клипа(песента) е блокиран да се показва в БГ.

това е адреса на клипа(песента) -> 

В Гърция, само този клип беше изчистен, имам в предвид не беше от концерт или нещо подобно където да се чуват гласовете на публиката и т.н, защото го намерих във vbox, но е от концерт.

Моля за някакви идеи.

Песента е на - Antonis Remos - Opa

Благодаря предварително на всички отзовали се.

Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

През гръцко прокси! Аз така си смъквам клипове от RaiPlay

 

С търсачката търсиш гръцки проксита, после нанасяш данните в браузера и рестартираш, не всички работят или са бързи, ама намира се. И отиваш на клипа и го смъкваш! Или друго прокси, друга националност дето не е в черния списък на сайта.

 

 

п.п. Само ми се струва, че изобщо няма достъп до тоя клип... Не че не си в Гърция?...

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти.

Намерих такова гръцко прокси и веднага ми го пусна клипа.

Не съм в Гърция в момента, аз затова и писах как да намеря начин да го гледам и евентуално да го смъкна. ;)

Благодаря ти много barbuncela.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

еми не съм търсил там, по една много проста причина не съм достигнал до тази страница, ровейки из интернет.

Сега вече ще търся и там, благодарение на твоето съдействие.

Благодаря ти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...