Jump to content

Много силно бръмчене, и т.н


Препоръчан пост

Здравейте, от известно време насам ми се случва, докато играя или съм в FL Studio 12, League of Legends, World of Warcraft Wrath Of The Lich King 3.3.5a, да се чуе СТРАШНО бръмчене, непоносимо, изведнъж звукът почва да се чува от Лаптопа а не от тон колонките ми, не мога да натисна F1 - (при моят лаптоп е за изключване на звука), не мога да натисна F2 (да си намалям звука с по 2%) Не знам от какво е, дали от хардуер или ОС, дали ще можете да ми помогнете? Не е абсолютно винаги, но ми се случва, а последицата този ден е - 10 минути бан за Leaving, след рестарт това се оправя.

Link to comment
Сподели другаде

Не стана ясно дали използваш говорителите на лаптопа или отделни колони. И искаш да кажеш, че звукът започва от говорителите, но преминава в самия лаптоп?

 

Не каза дали системата забива. Ако не, тогава можеш да опиташ да спреш звука от самата икона в системата област.

 

Също така следи температурите как са, за да се установи дали има някакво покачване, когато се появи проблемът.

Link to comment
Сподели другаде

Изплозвам отделни, да точно така, преминава в говорителите на самият лаптоп, вградените. Да системата забива, идеи как да видя темперетурата? някаква програма? 

 

EDIT: А и още нещо, не мога да затворя в скайпа, когато това се случи, спамя червената слушалка и нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Температурите най-лесно можеш да видиш с HWMonitor - http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
Бръмченето май е зависване, което се дължи на прегряване. Покажи ни температурите.
Покажи също в EventViewer в SYSTEM раздела последните Event-ти от тип ERROR и WARNING.
Пишеш в търсачката на старт менюто eventvwr Отваря ти се нов прозорец. Цъкаш на EventViewerLocal второто плюсче - WindowsLogs. След това цъкаш на SYSTEM лог-а.?

Ако това ти се вижда сложно - изтегли FRST - https://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/
И прикачи тук  Addition.txt. Инструментът автоматично извлича информация за системата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...