Jump to content

Проблем с Win10 old


juliano52

Препоръчан пост

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

И к'во точно му е на unlocker-a? Работи си под всички версии на Windows без проблем. Май проблемът е в ЗКУ.

 

Да, така е! Проблема е в ЗКУ. Нали това казвам и аз! Когато ЗКУ не използва актуални системи и не ъпдейтва, обикновено живее в своя си заблуден свят и налага знанията, които не важат никъде. В случая ти например, над кой Windows 10 се пробва? Защото от Windows 10 Redstone 2 Version 1703 Build 15058 нагоре с ънлокерите можеш единствено да пасеш патките. Такова понятие като Unlocker за Windows 10 няма! Дори тежката артилерия отказва да работи, производителя е прекъснал работата и вече не работи върху нея, защото просто не става! Оттеглил се е и по-добре да свалят сайта.  :bangbang:

Link to comment
Сподели другаде

@ExaFlop, мислиш ли че ме вълнува скопената незавършена инсайдерска програма? Когато се уточниш правилно, заповядай отново да потвърдиш, че ънлокера ти работи. А аз ще ти дам домашно да работиш над него.  :beach: 

Link to comment
Сподели другаде

@ExaFlop, мислиш ли че ме вълнува

Ти, пък, да не си помисли, че си нещо център?! Да не мислиш, че мен ме вълнуват твоите терзания?

Аз споделих във форума. А нецензурният ти тон говори, че отно си писал под някакво въздействие.

Ако имаш сили и възможност, не ползвай техниката за словоизлияния, когато не си в пълно психично здраве.

Link to comment
Сподели другаде

Старая се да те поправя, но ти го приемаш по начин, същия който описваш за мен! Че ти трябва да си център - а именно: Всички като теб използват инсайдер недоконструирани системи. Терзанията ми не те вълнуват, вълнува те вселената - а именно: форума. Хайде малко по-почтено да я караме и да не работим на принципа за тролиране, хейтърство, и спам, защото с оскъдната информация, която поднасяш, нищо не доказваш, освен жалък опит за манипулация на обществено мнение.

От теб искам да ми кажеш следното:

Кой ънлокер използва и върху кое приложение, кой файл отключваш? Какво разширение е заключения файл и какви действия прилагаш върху него (копиране, изтриване, преименуване)?

Чакам подробности за успеха, който си постигнал.

ПП: ако искаш може и да споделиш, защо употребяваш инсайдър, вместо най-популярната и често използвана официална система.

Link to comment
Сподели другаде

Ето как виновните изведнъж млъкнаха. Когато ножа опре до кокала, разбраха че няма измъкване и замълчаха. :)

 

Старая се да те поправя, но ти го приемаш по начин, същия който описваш за мен! Че ти трябва да си център - а именно: Всички като теб използват инсайдер недоконструирани системи. Терзанията ми не те вълнуват, вълнува те вселената - а именно: форума. Хайде малко по-почтено да я караме и да не работим на принципа за тролиране, хейтърство, и спам, защото с оскъдната информация, която поднасяш, нищо не доказваш, освен жалък опит за манипулация на обществено мнение.

От теб искам да ми кажеш следното:

Кой ънлокер използва и върху кое приложение, кой файл отключваш? Какво разширение е заключения файл и какви действия прилагаш върху него (копиране, изтриване, преименуване)?

Чакам подробности за успеха, който си постигнал.

ПП: ако искаш може и да споделиш, защо употребяваш инсайдър, вместо най-популярната и често използвана официална система.

Когато се мначиш на благо приличен тон ще започна и да ти отговарям коректно. Къ си ти, че чак и ще ИСКАШ от мен? - Никъф

Да, вчера правих експеримент със ctfmon.exe; msimtf.dll - преименуване с помощта на unlocker 1.92 X64. И операцията си протече без никакви проблеми. Ама, пък, защо ли ти давам отчети?...

Повече на този вискомерен тон НЯМА да отговарям.

 

 

Ето как виновните изведнъж млъкнаха. Когато ножа опре до кокала, разбраха че няма измъкване и замълчаха. :)

От това, че ти спиш (или се напиваш) тук, в този форум, не следва, че всички трябва да го правим.

Link to comment
Сподели другаде

От това, че ти спиш (или се напиваш) тук, в този форум, не следва, че всички трябва да го правим.

Ти май го обърна на някакъв спор "Кой по-по-най". На мен ми е пределно ясно, че ти си експертът, стократно по-напреднал от всички нас взети заедно advanced user, от теб се учи човек и аз съм консумирал някои уникални твои знания, които другите около нас не знаеха, а намирането на отговора от интернет е търсене игла в купа сено. Но... замисли се, че ние също не спим и ти може някъде да си направил пропуск.

 

Да, вчера правих експеримент със ctfmon.exe; msimtf.dll - преименуване с помощта на unlocker 1.92 X64. И операцията си протече без никакви проблеми. Ама, пък, защо ли ти давам отчети?...

Няма как да направя мой потвърдителен тест с толкова изостанала програма, която дори не влиза в контекст менюто. Нали не очакваш да отворя ънлокера и да го насочвам като се взирам за уникално име измежду 5000 папки също с уникални несвързани имена без правилна (разбирай ясна) азбучна подредба? Това може да се случи в някой друг живот, който всъщност няма да имаме. Демек - никога.

За да бъдем по-ясни: Инсталирай Deep Freeze. Ако ще ползваш манипулация като ънлокери, промяна на време час, инсталация на фреймуорк и други забележителности, за които не мога да се сетя на този етап, програмата трябва да е в размразен режим, за да имаш успех. Сега, и без това трябва да се спре процеса, така че размрази програмата да работи в бездеен режим и спри процесите от диспечера. Използвай някакъв ънлокер да копираш, преименуваш или изтриеш нейния Persi0.sys файл​, намиращ се в дял "C" и сподели опита си. Това не е свойствен файл на Windows. Това е файл на Deep Freeze.

Link to comment
Сподели другаде

Допуснал си грешка. Не съществува такава операционна система - не е създадена на този етап. В момента строят следваща версия, която не е завършена и работи експериментално незащитена с липсващи компоненти. С което се оказах прав, че крайната цел на Микрософт е да няма отключващи и заразяващи приложения, но @ExaFlop все още се надява, че някой ще му позволи да манипулира системните файлове.

Затова ти излиза контекст менюто. Защото инсталацията е допусната и работиш само с "ядрото" без покритие. Сиреч, представи си - в момента използваш еквивалент на Windows 7 докато не го разкрасят подготвен за финализиране. :)

 

Аз се чудя защо не си с официалния финален, а то било само за да ме контрираш! По-лошо, че не си го признаваш. Хубаво даваме пример, ама с какво?

Link to comment
Сподели другаде

Допуснал си грешка. Не съществува такава операционна система - не е създадена на този етап. В момента строят следваща версия, която не е завършена и работи експериментално незащитена с липсващи компоненти. С което се оказах прав, че крайната цел на Микрософт е да няма отключващи и заразяващи приложения, но @ExaFlop все още се надява, че някой ще му позволи да манипулира системните файлове.

Затова ти излиза контекст менюто. Защото инсталацията е допусната и работиш само с "ядрото" без покритие. Сиреч, представи си - в момента използваш еквивалент на Windows 7 докато не го разкрасят подготвен за финализиране. :)

 

Аз се чудя защо не си с официалния финален, а то било само за да ме контрираш! По-лошо, че не си го признаваш. Хубаво даваме пример, ама с какво?

Няма спиране този всезнайко...

Хайде стига толкова философствува безсмислено викам.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...