Jump to content

Стара версия на Google Chrome


Препоръчан пост

Здравейте! Търся версия на Google Chrome между 35 и 40 та 32 битова! Трябва ми offline инсталационен файл! От интернет не успях. Където и да отворя със стари версии,линковете ме пращат на официалната страница за теглене на Chrome.

Някой да пази архив? :)

Благодаря!

 

Ще я ползвам за ХР

Link to comment
Сподели другаде

Би трябвало да може да инсталираш последната версия, като тя автоматично ще се "снижи" до последната възможна за Windows XP, естествено с "досадните" ти предупреждения. Пробвано  :matchesfart:

Link to comment
Сподели другаде

Би трябвало да може да инсталираш последната версия, като тя автоматично ще се "снижи" до последната възможна за Windows XP, естествено с "досадните" ти предупреждения. Пробвано  :matchesfart:

Не е до предупреждението! Вече научих как се маха. Въпросът е че от 40 версия надолу със слабите компютри върви много леко.Имам един познат който има лаптоп по-слаб и от моя малкия, стария. И е с 36 версия и му върви чудесно!

Копирах си инсталираната папка от неговия, ама не става. Явно трябва инсталация. А като я тегла от официалния сайт

я сваля на 49 версия, става за ХР но е тежка за моя лаптоп, не е първа младост а е и слаб! Имам стара версия на лисицата и с нея върви чудесно, но има някой видеа които флеша на лисана не ги отваря, а ги отваря хромата!

Link to comment
Сподели другаде

Версия 39 има тук, а версия 40 — тук.

 

Намира се и то не много трудно.

Ето това намерих за няколко минути

http://www.computers-bg.net/google-chrome/google-chrome-36-download/

Ти изобщо провери ли какво си дал? Това е връзка към онлайн инсталатора, който винаги изтегля последната версия.
Link to comment
Сподели другаде

Ставаше дума за хрома! :)

 

 

Намира се и то не много трудно.

Ето това намерих за няколко минути

http://www.computers-bg.net/google-chrome/google-chrome-36-download/

Това действително те праща към онлайн инсталатор! :)

 

 

Версия 39 има тук,

Супер, благодаря много! Не можах да попадна на тоя сайт.

 

 

Благодаря ви на всички много! :)

Link to comment
Сподели другаде

Стана супер, само, че...малко проблемче...Флаша е стар и ми излиза съобщение, че е блокиран, пита ме искам ли да го обновя, ама аз не искам. има и опция "Стартирай само сега"

Изобщо ме прати на тая страница https://support.google.com/chrome/answer/6258784където от всичко по-надолу си избрах

Информация за администратори и по точно опцията  AllowOutdatedPlugins вътре се обяснява, че трябва да се създаде в регистъра и как точно.

 

Направих това чудо Software\Policies\Google\Chrome\AllowOutdatedPlugins в HKEY_LOCAL_MACHINE ама не действа нито със стойност 0 нито със 1! Изобщо там ли трябваше да го направя, това не можах да разбера защото

Software\Policies има и в HKEY_CURRENT_USER??  В един руски форум съветват да го напишеш в прекия път на десктопа така: "C:\Documents and Settings\Barbi\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --allow-outdated-plugins и така сработи! Ама е с тирета тука между думите!?

Ще ми се да е в регистъра...ако става, защото ако го отвори друго приложение пак ще се покаже. Ама нещо с регистъра удрям греда... Изобщо дали правилно съм го написала там?

 

п.п. Или нещо не съм доразбрала за регистъра...понеже е на английски...а аз с английския....айде да не казвам! :)

 

Но да ви кажа хромата сега лети клипчета не засичат и много съм доволна! :)

Link to comment
Сподели другаде

Според мен е по-логично да се има предвид стойността „AllowOutdatedPlugins“ в HKEY_CURRENT_USER дървото, защото по подразбиране Chrome се инсталира за потребителя, не за системата. И все пак може и да бъркам. Не използвам Chrome и не ми е трябвало да се занимавам с подобни случаи досега.

 

И да, точно „--allow-outdated-plugins“ си се поставя, с две тирета в началото и с по едно между отделните думи.

Link to comment
Сподели другаде

reg add "HKCU\Software\Policies\Google\Chrome" /f /v "AllowOutdatedPlugins" /t REG_DWORD /d 1

 

изпълнен в админска конзола.

Благодаря ви.

 

Направих го. Влязох като администратор. Прие командата, даде съобщение за успех, появи се в регистъра, но никакъв ефект като стартирам хромата директно от chrome.exe. Съобщението отново се появява на страница с флеш...

 

Днес много се въртях по разни сайтове като пестнах командата в Гугъла, с помоща на преводача горе долу се разбира. направи ми впечатление, че навсякъде съветват за тази команда --allow-outdated-plugins в прекия път. Никъде не се споменава за регистъра...

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Кликни с десен бутон по иконата на Chrome  на работния плот и избери Properties. Сега кликни в полето Target и натисни клавиш End, после Space(дългия клавиш). Напиши или копирай и постави '--allow-outdated-plugins' без заграждащите апострофи. Кликни Apply >OK. Стартирай хром от тази икона.

Link to comment
Сподели другаде

Кликни с десен бутон по иконата на Chrome  на работния плот и избери Properties. Сега кликни в полето Target и натисни клавиш End, после Space(дългия клавиш). Напиши или копирай и постави '--allow-outdated-plugins' без заграждащите апострофи. Кликни Apply >OK. Стартирай хром от тази икона.

Благодаря, но не е актуално вече. Лаптопа е с Windows 7 Starter и вече нямам такива проблеми! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...