Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте момчета! Пак съм аз... досадата! :)

Колко може да се вярва на програмата DriverPack? По-старите версии дето се събираха на един DVD диск , ги ползвам и вървят. Но вчера ми донесоха един принтер, ама без драйвери, опитах с диска с DriverPack но не намери драйвери и ми препоръча новия DriverPack_17.7.47  и аз като "по-отворена", вместо да търся драйвери от сайта на производителя, взех, че го изтеглих! Намери драйвери и ги инсталира. Принтера тръгна. Ама гледам , че ми предлага

осем драйвера за update... 4 на чип сета, видео картата, мрежовата карта и... ами не ги помня другите.

Не че си падам по ъпдейтите ама... хайде да ги обновя. Добре,че не избрах всичките. Почнах с мрежовата карта,инсталира, инсталацията успешна и...греда! Нета спря. Червен хикс на иконата...хмм...Отварям диспечера, жълта чуденка на мрежовата карта. Върнах старите драйвери, нета си тръгна! Ама смея ли сега след случката да  "ъпдейтна" другите ? Не, че ми трябва де...

Та...колко може да се вярва на тази програма?

Благодаря! :)

Link to comment
Сподели другаде

Не очаквах, че ще трябва да ти напомням, че не е учтиво да се дава зор. Никой не е залепен за компютъра, за да отговаря максимално бързо на коментари.

 

Лично аз съм използвал DriverPack няколко пъти и си е свършвала работата достатъчно добре. Не сещам за конкретна ситуация, когато да е създавала проблеми, но аз и не съм я използвал в последните 1-2 години.

Link to comment
Сподели другаде

Не очаквах, че ще трябва да ти напомням, че не е учтиво да се дава зор. Никой не е залепен за компютъра, за да отговаря максимално бързо на коментари.

 

Лично аз съм използвал DriverPack няколко пъти и си е свършвала работата достатъчно добре. Не сещам за конкретна ситуация, когато да е създавала проблеми, но аз и не съм я използвал в последните 1-2 години.

Съжалявам... не съм имала предвид точно теб! Просто защото доста хора четоха темата... Съжалявам..,Извинявай!

Link to comment
Сподели другаде

Не съм казал, че имаше предвид мен. Няма значение дали става въпрос за мен или когото и да било. Просто е леко нахално да се дава зор в такъв кратък период. 

Link to comment
Сподели другаде

Старите версии на driver pack solution, бяха по чисти без рекламни програмки които се залепват,

между другото към драйверите, мисля че до края на 2014г. беше перфектна програма,

от 2015г. насам слагат доста излишни програми към основните драйвери които инсталираш и

 трябва да внимаваш много като инсталираш някоя програма да махаш отметките от излишните такива

допълнителни програмки към основната програма която ти намира driver pack solution за

управление на драйверите за компютъра, просто трябва да си по - внимателна като избираш кои програми да инсталираш към драйверите които ти предлага този пакет от програми.

 

                                                                  Лека седмица и късмет........

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...