Jump to content

Intel Celeron N3060 / Intel HD Graphics 400


Препоръчан пост

Просто откачааам.. 

1 седмица търся из сайта на интел за драйвъри на процесора ми : Intel Celeron N3060,

и все не мога да намеря с

Windows 10 (64 bit) съм, а драйвърите не са ъпдейтвани от 1 година (буквално, 12 месеца) някой може ли да ми даде някакъв линк за тези драйвъри. ще съм ужасно благодарен ако усппете да ми помогнете!

Link to comment
Сподели другаде

В Device Manager кликни два пъти върху видео картата -> Details -> от падащото меню избери Hardware Ids. Публикувай снимка на прозореца или маркирай най-дългия ред, натисни Ctrl+C и после Ctrl+V в коментара си.

Link to comment
Сподели другаде

Странно, не виждам някакви разлики между драйвърът на сайта на Lenovo и драйвърът, който аз ти дадох, освен версията.

 

Сигурен ли си, че си изтеглил версията за правилната архитектура, т.е. 64-битовата?

 

По принцип можеш да опиташ да инсталираш драйвъра ръчно/принудително: разархивираш го в удобна папка, след което в Device Manager кликаш два пъти върху видео картата -> Driver -> Update Driver... -> Browse my computer for driver software -> Browse -> посочваша папката с драйвъра.

 

Ако пак има проблем, повтаряш описаното, но вместо Browse, кликаш Let me pick from a list of device drivers on my computer -> Have Disk... -> Browse -> посочваш папка "Graphics", която си разархивирал.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...