Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, имам едно питане относно хората които разбират от крашове / бъгове на игри

Преди време си бях изтеглил SAPD FR v4.0 мод за Grand Theft Auto San Andreas, веднага щом приема някой случай с буквата "Y", играта веднага забива след 5 секунди "Has stopped working" дали ще може някой да даде клип или нещо такова за друг SAPDFR мод?, в който няма да има такъв краш на всеки 2 секунди, благодаря предварително!

Компютърат подържа играта без проблем, ако ще има питане за операционата ми система - Windows 10. 

 

 

п.п Едва ли това е това което искам е нелегално / пиратско. 

Link to comment
Сподели другаде

Точно да ти дам отговор ,не мога. Но мога да ти кажа, че по тази причина се върнах на Windows 8.1.

синът ми играе много игри. и ползва тези крашове.

Но когато инсталирах Windows 10, се оказа,че не работят, забиват,изключват се и т.н. Въртях се по доста форуми, където темите са именно видео игри,и на едно място прочетох мнение,че в Windows 10 има нещо вградено или някаква актуализация която забранява на тези неща да работят!? Колко е вярно? Нямам си на идея! Но е факт, че като върнах 8.1

всичко му тръгна нормално.

Даже не всички,някой играе под Windows ХР. С 8.1 самата игра не тръгва. Имаше мнение на едно място, че крашовете, не са създадени за тази операциона система! Много е възможно!

Пак повтарям, не го приемай като точната истина! Колко е вярно...нямам идея, но с 8.1 игрите му отново тръгнаха!

Не всичките.Някой останаха за ХР.

Тази игра е създадена през юни 2005 за РС По време когато си нямахме на идея за Windows 8, 8.1, 10 и за това е напълно възможно крашовете да не действат коректно с тази операциона система. Даже с 8.1 защото може би са създадени под Windows ХР, Vista или евентуално Windows7. :)

 

Опитай ако имаш възможност с друга операционна система, по годината когато е създадена играта, би трябвало да е Windows ХР.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...