Прехвърляне към съдържание

Снимка

MOD

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 Edinzdravnoob

Edinzdravnoob

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 47 мнения

Публикувано: 17 May 2017 - 17:56

Здравейте, имам едно питане относно хората които разбират от крашове / бъгове на игри

Преди време си бях изтеглил SAPD FR v4.0 мод за Grand Theft Auto San Andreas, веднага щом приема някой случай с буквата "Y", играта веднага забива след 5 секунди "Has stopped working" дали ще може някой да даде клип или нещо такова за друг SAPDFR мод?, в който няма да има такъв краш на всеки 2 секунди, благодаря предварително!

Компютърат подържа играта без проблем, ако ще има питане за операционата ми система - Windows 10. 

п.п Едва ли това е това което искам е нелегално / пиратско. 

#2 barbuncela

barbuncela

Resident Evil

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 570 мнения
  • Живущ в:вкъщи,от време на време и на луната
  • Интереси:Интернет,компютри,електроника, книги,филми,мода,фитнес.пътувания!СЛАДОЛЕД!

Публикувано: 17 May 2017 - 19:09

Точно да ти дам отговор ,не мога. Но мога да ти кажа, че по тази причина се върнах на Windows 8.1.

синът ми играе много игри. и ползва тези крашове.

Но когато инсталирах Windows 10, се оказа,че не работят, забиват,изключват се и т.н. Въртях се по доста форуми, където темите са именно видео игри,и на едно място прочетох мнение,че в Windows 10 има нещо вградено или някаква актуализация която забранява на тези неща да работят!? Колко е вярно? Нямам си на идея! Но е факт, че като върнах 8.1

всичко му тръгна нормално.

Даже не всички,някой играе под Windows ХР. С 8.1 самата игра не тръгва. Имаше мнение на едно място, че крашовете, не са създадени за тази операциона система! Много е възможно!

Пак повтарям, не го приемай като точната истина! Колко е вярно...нямам идея, но с 8.1 игрите му отново тръгнаха!

Не всичките.Някой останаха за ХР.

Тази игра е създадена през юни 2005 за РС По време когато си нямахме на идея за Windows 8, 8.1, 10 и за това е напълно възможно крашовете да не действат коректно с тази операциона система. Даже с 8.1 защото може би са създадени под Windows ХР, Vista или евентуално Windows7. :)

Опитай ако имаш възможност с друга операционна система, по годината когато е създадена играта, би трябвало да е Windows ХР.

Зад всеки прецакан компютър стои по един човек, който твърди, че нищо не е пипал по него.

Да се откажа от ХР ? Хайде бе! Шегувате ли се?!

#3 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22602 мнения
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 17 May 2017 - 20:26

Ако имаш възможност, забрани или премахни мода и тествай дали ще има проблеми без него.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#4 Edinzdravnoob

Edinzdravnoob

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 47 мнения

Публикувано: 18 May 2017 - 07:10

Без мод работи, въпроса ми е за такъв мод (SAPDFR), който работи.

#5 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22602 мнения
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 18 May 2017 - 11:14

Тогава защо не опиташ с по-нова или различна версия. Тук и тук има някакви.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители