Jump to content

Проблем с работния плот


deuce

Препоръчан пост

Здравейте! 

 

Преди няколко дена реших да си пусна компютъра и забелязах, че при цъкане ня някакъв файл на работния плот, компютъра ми забива и трябва да го рестартирам задължително, а днес когато го пуснах даже не ме пусна до работния плот, а ми показва само черен екран. При Safe mode си работи без никакви проблеми. Може ли някой да ми обесни какво точно трябва да правя?

 

Благодаря предварително! 

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Autoruns и:

1) разархивирай и стартирай програмата;

2) изчакай да сканира всички местоположения за стартиращи обекти;

3) меню File -> Save... (от падащото меню остави избран .arn за файлов формат);

4) архивирай създадения файл с удобен за теб архиватор и прикрепи архива към коментара си.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

 

4) архивирай създадения файл с удобен за теб архиватор и прикрепи архива към коментара си.

 

Не си направил това, което е описано.

 

Идеята на стъпките е да ги изпълниш, за да може да видим информацията от програмата, която те помолихме да инсталираш.

 

След като анализираме тази информация ще ти дадем съвет, който най-вероятно ще има ефект на проблема ти.

Link to comment
Сподели другаде

Не искаме архив с изпълнимия файл, а със създадения дневник от програмата. Не мога да разбера кое в инструкциите е неясно.

 

Ако ще ти е по-лесно, използвай Глиф. Дори можеш да поставиш отметки на всички опции. Накрая просто прикрепи архива, който ще се създаде на работния плот.

Link to comment
Сподели другаде

Повтарям: не ни трябва архив на Autorun64.exe, а на създадения дневник (най-вероятно с името на компютъра ти и разширение .arn).

 

Ако не си създал такъв файл, отново ледвай инструкциите във втория коментар, но ги следвай внимателно този път.

Link to comment
Сподели другаде

Направих го, но преди да ми зареди работния плот ми става черен екрана и до там... 

И преди пак така си беше, някой път черен екран, а когато ми зареди работния плот ми забива.

Link to comment
Сподели другаде

Стартирай отново Autoruns и погледни дали обектът, чиято отметка премахна, не е отново с такава, или дали няма друг подобен обект.

 

Ако няма отметка и няма друга подобна опция, премахни отметките на всички обекти от подпрозорците Logon и Services, след което рестартирай.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...