Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с Bluetooth Lenovo B590

• Моля, влезте, за да отговорите
10 отговора по тази тема

#1 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 18 March 2017 - 19:22

Здравейте,моля за помощ!Прочетох темите за  Bluetooth ,но не успях,извинявам се ако има тема точно за моя лаптоп.Проблема е че Bluetooth не работи.Има го в Старт менюто,като кликна на него изобщо не се отваря,преди го имаше в лентата на задачите и от там работех с него.Сега го няма,инсталирах драйвери и пак не става.Няма го в Диспечера на устройства.Пробвах с бутони Fn+F5 не става.Мисля че нямам или не е инсталиран правилно самия адаптер или драйвер.Бихте ли помогнали и ако може линк да изтегля адаптера и драйвера за Lenovo B590. Windows7 ultimate 64 . Благодаря!

#2 RamzesIII

RamzesIII

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 296 мнения

Публикувано: 18 March 2017 - 19:51

Здравейте,моля за помощ!Прочетох темите за  Bluetooth ,но не успях,извинявам се ако има тема точно за моя лаптоп.Проблема е че Bluetooth не работи.Има го в Старт менюто,като кликна на него изобщо не се отваря,преди го имаше в лентата на задачите и от там работех с него.Сега го няма,инсталирах драйвери и пак не става.Няма го в Диспечера на устройства.Пробвах с бутони Fn+F5 не става.Мисля че нямам или не е инсталиран правилно самия адаптер или драйвер.Бихте ли помогнали и ако може линк да изтегля адаптера и драйвера за Lenovo B590. Windows7 ultimate 64 . Благодаря!

http://pcsupport.len...nloads/DS031754

#3 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 18 March 2017 - 20:55

Дали ще стане за 7-ца-все пак сега ще опитам.

#4 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 18 March 2017 - 22:30

Инсталирах го,иконата не се появи,няма го в диспечера на устройствата

#5 RamzesIII

RamzesIII

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 296 мнения

Публикувано: 18 March 2017 - 23:33

Дали ще стане за 7-ца-все пак сега ще опитам.

Инсталирах го,иконата не се появи,няма го в диспечера на устройствата

Всъщност грешката е моя.

В този линк-http://pcsupport.len...ebook/downloads

в ляво- Component избираш от падащото меню- Bluetooth and modem

от Operating System избираш от падащото меню-Windows7(64bit)

от Severity избираш от падащото меню-Pic a severity и трябва да излезнат драйверите,които ти трябват.

#6 Win7user

Win7user

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 18 March 2017 - 23:48

Предлагам рестарт на услугата Bluetooth Support Service от services.msc. Възможно е обаче последните инсталации да "запушват" изчезналия Bluetooth.

"Prevention is better than cure."

#7 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 19 March 2017 - 14:55

Изтеглих драйвера,но не успява да се инсталира и ми дава че не намира устройство и трябва да прекратя инсталацията.Всъщност имам програма(драйвер)ProSet я имам в контрол панела,но явно нещо се е объркало по нея.Не мога да я деинсталирам не ми позволява.Ако има начин да я деинсталирам и инсталирам новата от сайта може би ще стане.Все пак дадох рестарт в services.msc няма ефект.Може и друга да е причината.Очаквам още съвети!

#8 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 19 March 2017 - 16:17

Ето това ми изписва http://store.picbg.n...dfea0ad2d55.jpg

#9 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4615 мнения

Публикувано: 19 March 2017 - 17:04

Съветвам да инсталираш:

https://support.leno...utions/ht080136

Lenovo System Update, ще инсталира и обнови всички драйвъри за твоя модел и операционна система.

#10 Win7user

Win7user

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 19 March 2017 - 19:03

Не мога да я деинсталирам не ми позволява.Ако има начин да я деинсталирам и инсталирам новата от сайта може би ще стане.Все пак дадох рестарт в services.msc няма ефект.Може и друга да е причината.Очаквам още съвети!

Като не става по нормалния начин - съвет за опит с GeekUninstaller

за деинсталиране на всичко инсталирано във връзка с Bluetooth след забелязване на проблема и ръчно премахване на евентуални остатъци в контекстни менюта, папки и др. Отново проба с рестарт от services.msc. Съмнения за претрупани инсталации, които си пречат.

"Prevention is better than cure."

#11 zygi123

zygi123

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 24 мнения

Публикувано: 20 March 2017 - 20:25

Деинсталирах и изтрих всичко където има Bluetooth,пуснах програмата от сайта тя инсталира още нещо допълнително.После се появи друг проблем-нищо не мога да отворя,на всяко нещо което искам да отворя ми излиза прозорец COM Surrogate спря да работи. и няма затваряне на прозорците.Влязох във Сейф мод и успях да пусна AdwCleaner-намери два вируса в някакви ключове-изтрих ги.След рестарт всичко се оправи и Bluetooth се появи и COM Surrogate изчезна -всичко работи!Не знам защо и от къде се появи това COM Surrogate ,но стана след като  свалих програмата lenovo Update,поне така си мисля.Сега всичко е наред.Благодаря за помощта!!!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители