Jump to content

Делай на лаптопа?


Препоръчан пост

     Здравейте на всички !

 

 

Имам следният проблем: До вчера всичко с лаптопа ми беше добре , докато не започна след като го оставя ( без да съм на него ) и като се върна има около 2-3 мин. делай , или така забива че трябва направо да се изключи. Днес преинсталирах всичко , с познатите ми и проверени линдоус и драйвъри ( винаги съм си с тях и всичко е ок ) , докато и днес не ми се получи същия проблем. Гледах тук там и имаше опътвания къде да се влезе и провери и след проверка и при мен се показаха някой работи за които , ако някой може да даде обяснение как се оправят за да не дава тези грешки ще съм много благодарен !

post-24692-0-39588100-1489172156_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Просто го написах бързо , защото нямах много време ( все пак се извинявам ) . 

Ами относно това , което го даде - пробвах да изтегля и направя това но при всички изтеглени ми изписва това.


Ако може да ми дадете някой линк с читава такава програма която да изтегля и направя , и  по едно изречение на стъпките които трябва да направя?

post-24692-0-73721500-1489219934_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Ами, нормално е - посоченият там SATA драйвър не за твоя контролер. Линкът съм го дал не заради предложения линк към драйвъра, а заради настройката (промяната в регистрите за отстраняване на грешката) на драйвъра.
Може да направиш и една проверка на систмните файлове да няма някой счупен - стартирай cmd като администратор. В отворилия се ерен прозорец напишу:
sfc  /scannow
и натисни Enter.
Като завърши проверката,, направи една снимка на прозореца и я покажи тук.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен ,  проблема не е от драйвърите , защото както казах винаги си ги ползвам и всичко е ок. Съмнявам се някой регистри или нещо от този сорт да има , които трябва да се изчистят !

Link to comment
Сподели другаде

https://www.derekseaman.com/2009/01/windows-7-intel-sataahci-lockups.html

 

ама като ти гледам писането, ще трябва да го направи някой с повече опит.

 

И защо показваш видео адаптера? Къде там пише IDE ATA/ATAPI... - разгърни въпросната позиция и отдолу трябва да има SerialATA... ? Дай иддентификатора му.

 

Ами да,човечецът има само 8-клас май!

     Здравейте на всички !

 

 

Имам следният проблем: До вчера всичко с лаптопа ми беше добре , докато не започна след като го оставя ( без да съм на него ) и като се върна има около 2-3 мин. делай , или така забива че трябва направо да се изключи. Днес преинсталирах всичко , с познатите ми и проверени линдоус и драйвъри ( винаги съм си с тях и всичко е ок ) , докато и днес не ми се получи същия проблем. Гледах тук там и имаше опътвания къде да се влезе и провери и след проверка и при мен се показаха някой работи за които , ако някой може да даде обяснение как се оправят за да не дава тези грешки ще съм много благодарен !

Може ли да обясниш пред всички какво означава "линдоус"?

Link to comment
Сподели другаде

Стефан Буров, моля, публикувай снимка от конкретната грешка в Event Viewer. Кажи и какъв е твърдият диск.

 

juliano52, учтиво ще те помоля да не се заяждаш безпричинно с други потребители, особено ако нямаш какво да добавиш към дадена тема. Не е продуктивно и — иронично — не говори добре за твоята култура.

Link to comment
Сподели другаде

Жулиано драсни ми на лично , че имам идване към Бургас скоро да те запозная с един нов Windows мое производство :)

 

А относно сериозната тема , за това ли имаш предвид : 


.

post-24692-0-27008600-1489299117_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...