Jump to content

Проблем с Freemake Video Converter под ХР


Препоръчан пост

Здравейте момчета!

 

Ами това е! Наложи се да преинсталирам ХР и при инсталацията на Freemake Video Converter - тази версия си ползвам от дълго време 4.1.9

Иска  Microsoft .NET Framework 4.5 - по рано искаше версия 3.5. Само че 4.5 не става за ХР! Опитах и с стари версии на Freemake, но със същия резултат.

Даже му изсипах всички видове актуализации (не съм им фен) така ме посъветва една страница от Microsoft, 315 бройки!!!

 

Пак иска 4.5! мога ли да го измамя някак това нещо? 

 

Благодаря! :)

Link to comment
Сподели другаде

Не, няма как да я излъжеш. Малко не стана ясно, не намери стари версии, които да изискват .NET Framework 3.5 или и въпросните версии също не работят вече?

Link to comment
Сподели другаде

Не, няма как да я излъжеш. Малко не стана ясно, не намери стари версии, които да изискват .NET Framework 3.5 или и въпросните версии също не работят вече?

Не, и старите версии вече не работят. Всички версии искат 4.5... :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Даже му изсипах всички видове актуализации (не съм им фен) така ме посъветва една страница от Microsoft, 315 бройки!!!

Как му ги изсипа? Пробвай през Security center>Check for the latest updates from Windows update. Ще ти се провери какво имаш инсталирано и ще ти се предложат липсващи актуализации, свързани не само със сигурността. Автоматично се отваря IE дори да не е браузър по подразбиране. Това го направих преди 10-на дни и сработи -с Windows ХР...

Link to comment
Сподели другаде

Не, и старите версии вече не работят. Всички версии искат 4.5... :lookaround:

Вече? Ако всички версии на програмата изискват версия 4.5 на .NET Framework, как тогава предишни версии са функционирали преди, но вече не?

Link to comment
Сподели другаде

Вече? Ако всички версии на програмата изискват версия 4.5 на .NET Framework, как тогава предишни версии са функционирали преди, но вече не?

Нямам идея! Имах си един инсталационен файл и вървеше, но го изтрих,като мислех, че винаги мога да си го дръпна пак, обаче греда! Получи се това.

 

Но преди малко намерих същата версия 4.1.9.8 само, че от торент и тръгна,     :cap: без да ми иска нищо повече! Ще си запазя този инсталационен файл.

Ако някой го интересува мога да му го дам!  :juggle:

 

 

 

п.п. Всички стари версии изтеглени от официалният сайт искат NET Framework 4.5 ,защо е така, нямам никаква идея!

Link to comment
Сподели другаде

Нямам идея! Имах си един инсталационен файл и вървеше, но го изтрих,като мислех, че винаги мога да си го дръпна пак, обаче греда! Получи се това.

 

Но преди малко намерих същата версия 4.1.9.8 само, че от торент и тръгна,     :cap: без да ми иска нищо повече! Ще си запазя този инсталационен файл.

Ако някой го интересува мога да му го дам!  :juggle:

 

 

 

п.п. Всички стари версии изтеглени от официалният сайт искат NET Framework 4.5 ,защо е така, нямам никаква идея!

Аз бих искал линка.С версия 4.1.4.8 съм,но имам Net.4,по-късна не можем заради XP-то.Ще ти бъда благодарен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...