Jump to content

Проблем с монитора..


Препоръчан пост

Здравейте хора, имам един проблем.

Когато затворя капака на лаптопа, на монитора ми се появява "Monitor out of range" 65.5KhZ / 60 HZ (LG монитор-а) / външен

Това се случи когато по погрешка направих резолуцията по - голяма

Как да фиксирам този проблем? 

хардуер та хардуер.. аз съм голям карък :D

Link to comment
Сподели другаде

А защо не се опиташ да върнеш старата разделителна способност? Мониторът работи, когато капакът на лаптопа не е затворен? Информация за монитора и разделителните способности, които си задал?
Link to comment
Сподели другаде

Монитора е този, но не мога да върна старата разделителна способност поради причината, че.

1. максималноста докато капака на лаптопа е отворен е 1366 x 768, а бях направил 1600x900 мисля.

2. четох за Save mode, но не става. (не ми се появява менюто, мисля че windows 10 няма Save mode)

Някакви идеи?

 

И да монитора работи, когато капака на лаптопа не е затворен, преди да направя тази грешка, си работеше и с затворен.

Link to comment
Сподели другаде

Може би проблемът е в мен, но не разбирам защо да не можеш да промениш разделителната способност на монитора, ако дисплеят на лаптопа работи нормално.

Windows 10 има Safe Mode, просто до там се стига по различен начин. Описано е в тази тема.
 
Ако дисплеят на лаптопа също не се включва, можеш да опиташ да изключиш лаптопа три последователни пъти, докато зарежда операционната система. Ако го прекъснеш три пъти, на четвъртия ще премине в режим на поправка и ще можеш да влезеш в Safe Mode. Трябва да има бутон Advanced, след който следвай бутоните, описани след червената звездичка (*)темата, която споменах по-горе.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...