Jump to content

Почистване на стари и счупени кодеци в ОС Windows останали извън употреба ?


Препоръчан пост

Направи ми впечатление че по време на инсталирания от мен

пакет с кодеци на компютъра ми K-Lite Mega Codec Pack 12.8.5,

ми излязоха няколко съобщения, че тази програмата се затруднява по време

на инсталирането си от други стари или счупени кодеци останали в оперативната ми система !

Един от тези кодеци който трябва да премахна успях да запиша като информация за пренасочване в Registry Editor:

B9E4BB3D-B338-AOF5-F091475FAB9F

Така че въпросът ми е как да успея да се освободя от тези вредни остатъци в оперативната ми система !?

 

Link to comment
Сподели другаде

С риск да останеш недоволен, ще спомена, че можеш да използваш Codec Tweak Tool (който е част от пакета с кодеци), за да направиш проверка за повредени/проблеми с кодеци. 

Link to comment
Сподели другаде

С риск да останеш недоволен, ще спомена, че можеш да използваш Codec Tweak Tool (който е част от пакета с кодеци), за да направиш проверка за повредени/проблеми с кодеци. 

Благодаря ви за насоката,

ама как да направя тази проверка като <не знам как> !

Link to comment
Сподели другаде

Моя грешка. Забравих, че средностатистическият българин мрази да прави опити да си реши проблемите сам, а чака на готово.

Наистина е крайно трудно да стартираш инструмента и да кликнеш Fixes, след което Apply & Close.

Нужни са съвсем базови познания по английски, мъничко логика и (разбира се) желание.

Link to comment
Сподели другаде

Моя грешка. Забравих, че средностатистическият българин мрази да прави опити да си реши проблемите сам, а чака на готово.

Наистина е крайно трудно да стартираш инструмента и да кликнеш Fixes, след което Apply & Close.

Нужни са съвсем базови познания по английски, мъничко логика и (разбира се) желание.

Ще ме извините , но за неща които са ми непознати не смея да проявявам "самоинциатива" !

Сега след като отворих FIXIES, да оставя ли нещата така както са или да добавя "чавки" и на

някой други ПОЗИЦИИ преди да натисна бутона - APPLY&CLOSE !?

 

http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/ScreenShot_20170201171753.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...