Jump to content

Препоръчан пост

Такааа... 

Имам едно проблемче (като кажа едно сигурно са 10 но както и да е)
С най - новата версия на DT съм

Преди да я ъпгрейдна можех да демонтирам примерно "Disk 1" И да монтирам "Disk 2" 

Но сега не ставааа ( и пак ми изписва тва съобщение), опитах да заместя както написах в горното изречение да демотнирам DISK 1 и да монтирам DISK 2, не стана.

Монитрал съм и двата диска за това, но като цъкна "ок" пак ми изписва това

Преди не съм имал тези проблеми (сега нямам възможност да купувам игри ако ще питате играта е от замунда), дано знаете решение на този проблем)

post-41602-0-33384000-1484742608_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Съобщението се появява най-вероятно, защото инсталаторът очаква продължението на архива (т.е. вторият диск) да се намира в същото устройство (т.е. на същата буква). Когато монтираш двата диска в две отделни устройства, е логично, че вторият ще е с различна буква.

 

Оптималният вариант е да се демонтира първия диск, след което на същото виртуално устройство да се монтира втория. Защо това не се случва при теб не знам. Нямам опит с DAEMON Tools, не я харесвам и не я използвам.

Нуждата от програми за виртуални оптични устройства е почти никаква в днешно време. Почти всички образи на софтуер и игри (като цяло) и на практика всички образи на съвременни игри са в ISO формат. Windows 8.x и Windows 10 разполагат с вградена функционалност да монтират ISO образи като устройства. Не е нужен никакъв допълнителен софтуер. Един двоен клик върху ISO файла и е монтиран. По-лесно от това няма. Да, виртуалните устройства на Windows са базови и не се справят със защити, но 99,99% от ISO образите в днешно време са без такива, така че реално няма проблем.

 

Затова ще ти предложа да опиташ следното: прекрати инсталацията, която тече в момента, и я направи наново/отначало, но с вградената функционалност в Windows.

Асоциирай си ISO файловете с Windows Explorer, което трябва да ти позволи да ги монтираш с двоен клик. Ако не знаеш как: десен клик -> Open with -> Windows Explorer.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, и искам да кажа колко съм невнимателен.

Значи аз съм имал програмта CyberLink Power 2 Go, лицензирана а съм си правил труда да си тегля Daemon tools

С два клика и съм готов, и стана без проблем :) 

 

А да и имам въпрос, как мога да направя примерно някой  линк за видео карта, да пише "Видео карта" в темата, или примерно за драйвъри да пише "драйвъри" а не да пише линк-а ? :) :kissed1:  :haha:  :wink1:  :wink1:

Link to comment
Сподели другаде

Това е първият форум, в който си се регистрирал някога?

- пишеш текста, който искаш да се показва;

- маркираш го;

- кликаш бутон Link;

- поставяш линка в полето;

- кликаш OK.

 

http://i.imgur.com/llp2i5T.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...