Jump to content

Проблем с YouTube плеър


Препоръчан пост

Като пускам нови клипове в Youtube през Mozilla Firefox, плеъра ми показва че е спрян звука, макар че си работи.

Вижте на картинката.

 

Сложих на ново adobe flash player, но не се промени нищо. Сега забелязах че първия клип ми показва нормално, всички останали със задраскан говорител (все едно е спрян звука).

 

Каква може да е причината, някой имал ли е такъв проблем?

 

 

 

 

post-6863-0-64700100-1483994322_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

моля да подадеш следната информация:
 

- Версия на Mozilla Firefox, която използваш.

- Версия на Adobe Flash Player, който използваш.

- Като дадеш десен бутон на клипчето.. пише "About ..." HTML5 или Flash Player?

- Би ли направил снимка на целия екран. Искам да вида от ляво на URL адреса има една "i" иконка, точно какво има.

Link to comment
Сподели другаде

Сега някакси се оправи, прецъках 10 клипа и не се показва проблема. Не съм правил нещо особенно, само обнових  Adobe Flash Player и в първия момент не се оправи, но след рестарт видях че не ми показва задраскан говорител. Ако се покаже отново ще продължа темата. За сега благодаря за съдействието.

Link to comment
Сподели другаде

То се вижда че е HTML5 плеъра. YouTUbe смениха много скинове на плеъра си, така и няма да се установят на един.

За щастие добавката "Disable Youtube™ HTML5 Player", налична за Chrome, Mozilla И Opera все още работи.

Тя принуждава браузъра да ползва Flash.

Link to comment
Сподели другаде

То се вижда че е HTML5 плеъра. YouTUbe смениха много скинове на плеъра си, така и няма да се установят на един.

За щастие добавката "Disable Youtube™ HTML5 Player", налична за Chrome, Mozilla И Opera все още работи.

Тя принуждава браузъра да ползва Flash.

А защо е нужно да се използва Flash, като технология известна с дупките в сигурността си и не-оптимизирана в ресурсите, които използва?

Link to comment
Сподели другаде

За това може да се поспори, зависи от системата на която се ползва, бих казал. :)

Въпрос на лични предпочитания и виждания, аз например като гледам този новия с прозрачния интерфейс - ми изглежда един такъв голям, сякаш съм на резолюция 640 x 480 ... и просто не ми харесва :) Google Винаги променяат всичко, за тях не важи правилото "Ако не е счупено - не го поправяй ! :) "

 

Цитирам себе си, от друг форум:

 


 

Интерфейса на HTML5 плеъра е ужасен... все едно съм на 640 X 480 и даже е грозен... прецакаха го, както и на VBOX7, които гледат от Google, той и без това е БГ супер - молещ за Adblock накичен сайт :)

Примери за хубави плеъри, които набързо махнаха:
 
cosmicpanda.jpg
tamerlan-youtube-screenshot.jpg
http://www.tubegeeks.com/wp-content/uploads/2012/03/Thumbnail-Scan.jpg
 
Да не говорим, че вече на Flash умишлено явно не излизат миниатюри - прегледи.

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...