Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с YouTube плеър

• Моля, влезте, за да отговорите
5 отговора по тази тема

#1 yordanp

yordanp

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 287 мнения

Публикувано: 09 January 2017 - 22:41

Като пускам нови клипове в Youtube през Mozilla Firefox, плеъра ми показва че е спрян звука, макар че си работи.

Вижте на картинката.

Сложих на ново adobe flash player, но не се промени нищо. Сега забелязах че първия клип ми показва нормално, всички останали със задраскан говорител (все едно е спрян звука).

Каква може да е причината, някой имал ли е такъв проблем?

#2 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4604 мнения

Публикувано: 10 January 2017 - 11:04

Здравей,

моля да подадеш следната информация:

- Версия на Mozilla Firefox, която използваш.

- Версия на Adobe Flash Player, който използваш.

- Като дадеш десен бутон на клипчето.. пише "About ..." HTML5 или Flash Player?

- Би ли направил снимка на целия екран. Искам да вида от ляво на URL адреса има една "i" иконка, точно какво има.

#3 yordanp

yordanp

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 287 мнения

Публикувано: 11 January 2017 - 13:24

Сега някакси се оправи, прецъках 10 клипа и не се показва проблема. Не съм правил нещо особенно, само обнових  Adobe Flash Player и в първия момент не се оправи, но след рестарт видях че не ми показва задраскан говорител. Ако се покаже отново ще продължа темата. За сега благодаря за съдействието.

#4 clearthevision

clearthevision

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 120 мнения

Публикувано: 11 January 2017 - 15:49

То се вижда че е HTML5 плеъра. YouTUbe смениха много скинове на плеъра си, така и няма да се установят на един.

За щастие добавката "Disable Youtube™ HTML5 Player", налична за Chrome, Mozilla И Opera все още работи.

Тя принуждава браузъра да ползва Flash.

#5 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4604 мнения

Публикувано: 11 January 2017 - 21:41

То се вижда че е HTML5 плеъра. YouTUbe смениха много скинове на плеъра си, така и няма да се установят на един.

За щастие добавката "Disable Youtube™ HTML5 Player", налична за Chrome, Mozilla И Opera все още работи.

Тя принуждава браузъра да ползва Flash.

А защо е нужно да се използва Flash, като технология известна с дупките в сигурността си и не-оптимизирана в ресурсите, които използва?

#6 clearthevision

clearthevision

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 120 мнения

Публикувано: 11 January 2017 - 22:05

За това може да се поспори, зависи от системата на която се ползва, бих казал. :)

Въпрос на лични предпочитания и виждания, аз например като гледам този новия с прозрачния интерфейс - ми изглежда един такъв голям, сякаш съм на резолюция 640 x 480 ... и просто не ми харесва :) Google Винаги променяат всичко, за тях не важи правилото "Ако не е счупено - не го поправяй ! :) "

Цитирам себе си, от друг форум:

Интерфейса на HTML5 плеъра е ужасен... все едно съм на 640 X 480 и даже е грозен... прецакаха го, както и на VBOX7, които гледат от Google, той и без това е БГ супер - молещ за Adblock накичен сайт :)

Примери за хубави плеъри, които набързо махнаха:

cosmicpanda.jpg
tamerlan-youtube-screenshot.jpg
Thumbnail-Scan.jpg

Да не говорим, че вече на Flash умишлено явно не излизат миниатюри - прегледи.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители