Jump to content

Мога ли да се отърва от тая гад?


Препоръчан пост

AdGuard май функционира по добре от другите! Горе долу от сутринта,тая гад не се е показвала!

Програмите Malwarebytes и Superantispyware - те са ми настолни програми,нищо не намериха!

ZHPCleaner намери няколко,само,че са файлове на активатора,та не му дадох да ги трие!

Ха да видим,този сайт дали ще се покаже пак?

За сега изглежда ,че AdGuard,работи добре!

 

Благодаря момчета! :)

Link to comment
Сподели другаде

Вместо Adguard, по-добре си сложи по-лекия вариант на рекламен блокер Ublock Origin. Има го за мозила и хром в добавки. Ще ти свърши дори по-добра работа.

Айде, бе! Вярно ли? Пробва ли или просто така си пишеш? Или гроздето е кисело?

Link to comment
Сподели другаде

http://store.picbg.net/pubpic/59/B7/53f18221a64459b7.jpgЧестно казано,нямам впечатление да товарят компютъра! Даже и със старият ми лаптоп с който съм в момента!
За него друго освен ХР не става!Даже съм ги наръчкала всичките! :)

АdGuard определено лови винаги повече от другите!

А и от както го сложих на всичките ми компютри,тая гадост вече не излиза! :)

Link to comment
Сподели другаде

Adguard блокира всичко наред и е в пъти по-тежък. Ползвал съм го дълго време, докато не попаднах на ublock origin. С него съм най-доволен! Харчи малко ресурси, не бави, върши си работата отлично , включително на български и руски сайтове. Това е моето мнение Exaflop. Ако ти имаш друго мнение, това не значи, че трябва да се заяждаш с този тон! Уважавам твоето експертно мнение и нека все пак да се придържаме към добрия тон. Обоснови кое те кара да мислиш така най-малкото, преди да се заяждаш, че гроздето било кисело и прочее.

Link to comment
Сподели другаде

Вече го правих.Но не се отнася само за един комп! На много компютри го прави. А и по интересното е,че ако решиш да върнеш страницата назад, не се получава,и по някога трябва просто да затвориш браузъра...

Тази ДОСАДА и на мен дълго време ми късаше тотално нервите при ползуването ми на 

сайта ONLINE-FILMI.INFO, където тази реклама притискаше всеки един филм поотделно

и буквално ми пречеше при пускането на филмите, докато не си инсталирах AdBlocker,

който нормализира нещата:

 

http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/Adblokr.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Не е малко!

 

Инсталирах най-новата версия 6.1.298 и ето какво се получи.

При мозила някои сайтове започнаха да не се отварят със следната грешка:

Image_1.png

 

Диспечера на задачите показва следното:

 

Image_2.jpg

 

Ясно се вижда че Adguard заема почти два пъти повече рам от колкото ESET Antivirus 10!

 

Когато сортирах, ето какъв е резултата.

 

Image_3.jpg

 

Направи ми впечатление и друго. Когато усилено се ползва браузъра, тоест отварят се бързо различни страници ресурсите на адгард значително нарастват (двойно), както памет, така и процесорно време.

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирай сертификата на адгард.
Във Firefox

Настройки ==>> Допълнителни ==>> Сертификати==>> Прeглед на сертификатите ==>> Внасяне

 

"%ProgramData%\Adguard\NetworkTemp\SSL\Adguard Personal CA.cer"
 

 

Не е малко!


Нали не забравяш, че не филтрира само един браузър.

Link to comment
Сподели другаде

Така е. Но все пак смятам да си остана с ublock. На мен ми върши достатъчно добра работа. Не оспорвам ефикасността на работата на братушките. Аз лично също дърпам повечето софтуер от руски сайтове и съм убеден в качеството.

Link to comment
Сподели другаде

Първо искам да отбелжеа, че дори и да приемем, че просто поглеждането на working set-а на даден процес е някакъв добър индикатор, то изобщо не е вярно, че процесът на Adguard използва двойно повече от ESET Antivirus. Adguard използва 33,5 мегабайта, докато двата процеса на ESET — ekrn.exe (ESET Service) и egui.exe (ESET Main GUI) — заемат близо 50 мегабайта. 

 

Разбира се това е крайно неточно. Да се съди за използваните ресурси от даден процес спрямо Task Manager е просто смешно. Информацията е толкова оскъдна, че е почти обидно. Най-малкото е нужен инструмент от порядъка на Process Explorer или Process Hacker. И двата предоставят само малко повече информация по подразбиране, но могат да се покажат/добавят много допълнителни колони, броячи и статистики. Разбира се, който е наистина сериозен в намеренията си да следи производителността на даден процес, ще се ориентира към вградения в Windows Performance Monitor.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...