Прехвърляне към съдържание

Снимка

Програма за запис на камера и прихващане на екрана

• Моля, влезте, за да отговорите
2 отговора по тази тема

#1 yordanp

yordanp

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 286 мнения

Публикувано: 08 January 2017 - 22:34

Търся програма която записва едновременно, това което се случва на ерана и показва уебкамерата в отделно прозорче.

Виждал съм различни клипове в youtube където, например игрят на игри и се вижда и коментриращия в прозорец.

Освен Camtasia и Bandicam има ли някакви други алтернативи (безплатни) които да ми препоръчате?

Пробвах с MPC-BE, но не намерих начин за такъв запис, макар че в няколко видеа я препоръчват. Какво бихте ме посъветвали?

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22265 мнения
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 09 January 2017 - 10:05

Повечето стриймъри използват OBS Studio. Сред най-добрите е и е безплатна. Малко по-сложна е за настройка, така че ще трябва да се занимаеш и да прочетеш малко описания.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb

#3 Уди Кълвача

Уди Кълвача

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 117 мнения
  • Живущ в:Плевен

Публикувано: 12 January 2017 - 00:37

Повечето стриймъри използват OBS Studio. Сред най-добрите е и е безплатна. Малко по-сложна е за настройка, така че ще трябва да се занимаеш и да прочетеш малко описания.

От тук научих как се прави RTMP защитено съдържание лайв стрийм, ама много сложно са го скалъпили тия от YouTube! До тук добре. Никъде не открих как качват защитени видео клипове!!!! Как kачват филмчета в RTMP? Никой никъде не е обяснил.

При Фейсбук като направиш лайв после остава като качен филм. Дали е същото с YouTube?

e6beda95966f014dac47f685c3d8201a.jpg

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители