Jump to content

Програма за запис на камера и прихващане на екрана


Препоръчан пост

Търся програма която записва едновременно, това което се случва на ерана и показва уебкамерата в отделно прозорче.

Виждал съм различни клипове в youtube където, например игрят на игри и се вижда и коментриращия в прозорец.

 

Освен Camtasia и Bandicam има ли някакви други алтернативи (безплатни) които да ми препоръчате?

 

Пробвах с MPC-BE, но не намерих начин за такъв запис, макар че в няколко видеа я препоръчват. Какво бихте ме посъветвали?

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Повечето стриймъри използват OBS Studio. Сред най-добрите е и е безплатна. Малко по-сложна е за настройка, така че ще трябва да се занимаеш и да прочетеш малко описания.

Link to comment
Сподели другаде

Повечето стриймъри използват OBS Studio. Сред най-добрите е и е безплатна. Малко по-сложна е за настройка, така че ще трябва да се занимаеш и да прочетеш малко описания.

 

От тук научих как се прави RTMP защитено съдържание лайв стрийм, ама много сложно са го скалъпили тия от YouTube! До тук добре. Никъде не открих как качват защитени видео клипове!!!! Как kачват филмчета в RTMP? Никой никъде не е обяснил.

При Фейсбук като направиш лайв после остава като качен филм. Дали е същото с YouTube?

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...