Jump to content

Windows 7 на Lenovo


kamerer67

Препоръчан пост

здравейте. купих си нов лаптоп леново със свободен дос и се опитвам да му инсталирам седмица, след няколко проби със бутваща флашка най накрая инсталацията тръгна и... спря като ми извади съобщение че не намира driver на устройството( за кое устройство става дума не знам) и до тук. как да разбера за какво става дума и как се инсталират дривери като няма опрационна система.някои може ли да даде съвет че лаптопа е на тъщата и трябва да трупам точки :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

компютри произведени след началото на 2015г.,

могат да работят с операционна система windows 8 нагоре,

опитай се да инсталираш Windows 8.1 няма да имаш проблеми.

При Windows 7, при инсталация се наблюдава несъвместимост с драйверите на

USB устройствата, докато при Windows 8.1 не се наблюдава този проблем,

така че моето мнение е да минеш на по висока версия на операционната система.

Link to comment
Сподели другаде

благодаря ви за мненията за сега още не съм се справил с проблема и най вероятно ще го занеса в сервиза да го инсталират. че като се опитах да му пусна windows 10 ми излезе екран на оранжеви линии,опитах се да изтелгя windows 8 но пък hard диска на моя комп спря да работи. като че ли ми се мярна някакво мнение в един форум относно оранжевите линии но тогава не му обърнах внимание а сега не мога да го намеря.прочетох и статията която ми предложихте. и въобще не се изненадвам че е така. големите коперация ни тетират като стадо и само ну ръчкат насам натам

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...