Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, от няколко дни имам странен проблем след освежаване на Firefox-a. При стартиране само на определени сайтове за новини ми изписва само букви. При другите браузъри няма този проблем....

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, от няколко дни имам странен проблем след освежаване на Firefox-a. При стартиране само на определени сайтове за новини ми изписва само букви. При другите браузъри няма този проблем....

При рефреш или освежаване на браузъра Firefox целта е да се нулират настройките,като запазва Отметки,История на сърфирането,Пароли,Отворени прозорци и раздели,Бисквитки. Само,че понякога вместо подобрение на работата се получават изненади с обратен ефект.

Пробвай да изтриеш браузъра от контролен панел-програми и компоненти.След премахването му рестартирай компютъра и инсталирай отново-https://www.mozilla.org/bg/firefox/new/

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах с изтриването, но не става. А също така постоянно ми пише, че връзката е незащитена и иска добавяне на изключения...относно снимка имам, но незнам  как да я кача...


http://dox.bg/files/dw?a=5c87273265 ето това са снимки на екрана.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно, но като стартирам защитения браузър, също Firefox и пробвам тези сайтове всичко работи нормално. Дали проблема не е от антивирусната??? но с Хром и ИЕ няма проблем... 

Link to comment
Сподели другаде

Нищо не става...положението си е същото. 

Положението е същото,защото след премахването на браузъра не си изчистил всички папки и файлове,които са останали.

Тъй,като не знаеш,къде точно са- може би ще се наложи да ползваш помощна програма за почистване. За това повтори това,което ти писах и преди рестартиране почисти с- Disk Clenup. Десен бутон на диск С,-Свойства-почистване на диска и маркирай с отметки на всичко в кутийките в ляво и дай да почисти. След това може да направиш един дефрагмент на Диск С от същия прозорец на Свойства-инструменти- Оптимизиране.Като свърши оптимизирането може да рестартираш компютъра и да инсталираш Мозилата отново.

Link to comment
Сподели другаде

Освен че е Fire Fox гледам вече е и Fire PC. :cap:

Подпали ли компютъра ти? Учудвам се, че още има наивници, които вярват в горяща лисица, лалугер, мечка или там каквото животно са нахендрили за име. Да си пълнят кеша, да сбъгясат компито ти и накрая за благодарност да не можеш да деинсталираш с боклука. Тия вече не са никакви програмисти, това са хора в пенсия или техните рожби, които повече ги бива да либят отколкото да четат. Едното винаги е за сметка на другото. Жалко че най-слабото им място е в най-простите неща. А какво остава за по-сложни "механизми"? Но още по-жалко е, че има още кой да им се връзва на бозата. Айде сега, играй ролята на деинсталатор! Чисти след тях, защото са освинили. Гледам вече има туториал как се прави. Лисицата те обича. Ти обичаш ли я? :)

Link to comment
Сподели другаде

Освен че е Fire Fox гледам вече е и Fire PC. :cap:

Подпали ли компютъра ти? Учудвам се, че още има наивници, които вярват в горяща лисица, лалугер, мечка или там каквото животно са нахендрили за име. Да си пълнят кеша, да сбъгясат компито ти и накрая за благодарност да не можеш да деинсталираш с боклука. Тия вече не са никакви програмисти, това са хора в пенсия или техните рожби, които повече ги бива да либят отколкото да четат. Едното винаги е за сметка на другото. Жалко че най-слабото им място е в най-простите неща. А какво остава за по-сложни "механизми"? Но още по-жалко е, че има още кой да им се връзва на бозата. Айде сега, играй ролята на деинсталатор! Чисти след тях, защото са освинили. Гледам вече има туториал как се прави. Лисицата те обича. Ти обичаш ли я? :)

Много гръмки изказвания по адрес на един браузър,който в момента го използват милиони потребители...

По някога идва момент,когато нещо се бъгясва и трябва да поправим...но това не е критерий,че ако някоя програма ,като се издъни или провали,че причината е непременно в нея.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно, но като стартирам защитения браузър, също Firefox и пробвам тези сайтове всичко работи нормално. Дали проблема не е от антивирусната??? но с Хром и ИЕ няма проблем...

Какво разбираш под „защитен браузър“? Каква е операционната система? Инсталирани ли са всички актуализации? Часът и датата точни ли са? Коя е версията на Firefox?
Link to comment
Сподели другаде

http://eset.com/BPPRedirector/ESET-Home Това имам предвид. ОС е Win10. Версията на Firefox 50.0.2, дата и час точни.

 

Версията на Firefox 50.0.2 e най-новата.За да се убедиш дали е проблема от антивирусната,временно може да я спреш и да пробваш. След пробата я включи отново.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...