Jump to content

Препоръчайте деинсталатор за Comodo Cloud Antivirus


Препоръчан пост

Здравейте!
Инсталирах Comodo Cloud Antivirus обаче лаптопа работи бавно, и антивирусната ми спира нета. Не ме допуска в браузърите, въртят и пише че няма нет. Ще я деинсталирам, и ще сложа пак 360 TSE , но ми препоръчайте деинсталатор и инструкции, как да я махна правилно Comodo Cloud Antivirus

Благодаря!


Като я спра с десен бутон, нета тръгва..Кой деинсталатор да ползвам за въпросната антивируса?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Инсталирах Comodo Cloud Antivirus обаче лаптопа работи бавно, и антивирусната ми спира нета. Не ме допуска в браузърите, въртят и пише че няма нет. Ще я деинсталирам, и ще сложа пак 360 TSE , но ми препоръчайте деинсталатор и инструкции, как да я махна правилно Comodo Cloud Antivirus

Благодаря!

Като я спра с десен бутон, нета тръгва..Кой деинсталатор да ползвам за въпросната антивируса?

Деинсталацията е стандартна,като другите програми. Ако си с българско меню- Контролен панел-Програми и компоненти-

Намираш програмата и с десен бутон на мишката и задаваш деинсталиране.

Друг начин е да ползваш допълнителна програма от рода на-Your Unistaller-http://www.ursoftware.com/download.php

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Инсталирах Comodo Cloud Antivirus ....  и антивирусната ми спира нета.

 

Преди 10 години Касперски правеше същия бъг на един компютър. Никакви настройки на мрежовата карта не помагаха! След деинсталиране пак нямаше нет. :)

Link to comment
Сподели другаде

Значи, като се инсталира Comodo Cloud , заедно с антивируса се инсталира и Comodo Internet Security Essentials, и явно това приложение спира нета.

По време на инсталацията, никъде нямаше отметка или предупреждение, че ще се инсталира и това. Не пробвах, дали щеше да работи без въпросното приложение-програма..

Деинсталирах я и сложих 360 TSE

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...