Jump to content

Grand Thedt Auto IV Memory Problem


Препоръчан пост

Здравейте приятели имам един проблем с Grand Theft Auto IV, отварям graphic settings Менюто, НО, не мога и на lol графика да я подкарам и на Minimum Графики, (С Patch 1.0.7.0 съм) пише ми, че имам 109MB Memory???, вижте на screenshota колко ми е Видео картата и колко свободно място имам, моля ви се помогнете ми. Защото се изяждам отвътре, че не мога да я подкарам. или трябва да се примиря, че не мога да я подкарам на Low графики (Винаги сте ми помагали :)  :peace:, дано и този път можете да ми помогнете :)

post-41602-0-68259400-1473591347_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам, че ще те разочаровам, но с тази видео карта шансовете ти да играеш някакви съвременни игри са нулеви.

Окей, но имам един друг проблем (не искам да имам 5 теми една след друга) затова ще пиша в тази тема изтеглих си CSS (Counter Strike Source), пускам я, и ми изписа този Erorr (В Снимката се вижда) Имате ли някакви идеи как да го оправя?.

post-41602-0-51071900-1473611432_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Това легално закупена от Steam или не чак толкова легално изтеглена от другаде?

Изтеглих я от Zamunda :DD, оправих се изтрих steam.dll, и я играя без проблем, заключете темата :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...