Jump to content

Купих си нов компютър но от харда системата разпознава само 20 gb ?


Препоръчан пост

Купих си нов компютър но от харда системата разпознава само 20 gb . Модела на харда е st2000dm001-1er164 ,като модификация би трябвало да  е 2 tb.Сам си инсталирах win.

Link to comment
Сподели другаде

Купих си нов компютър но от харда системата разпознава само 20 gb . Модела на харда е st2000dm001-1er164 ,като модификация би трябвало да  е 2 tb.Сам си инсталирах win.

Вероятно нещо си пропуснал по време на инсталацията... може би трябва да прочетеш внимателно ръководството за инисталация или преинсталация на операционната система -https://forums.softvisia.com/index.php/forum/12-%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8/

Link to comment
Сподели другаде

За жалост към момента не ми хрумва нищо освен „дефект“ (общо казано), дали със самия твърд диск или с дънната платка.

 

Тъй като е гаранционен и няма вариант да се човърка хардуера, можеш да опиташ да занулиш BIOS/UEFI и дали ще има подобрение. Можеш да опиташ и да смениш режима на работа на SATA контролера да речем. Макар да ме съмнява да има подобрение.

 

Намирисвам ми на сервиз/подмяна.

Link to comment
Сподели другаде

Леле, ужас - дал си 2 бона за тая щайга!?

Шшшшт! Остави го да се радва човека. И при никакви обстоятелства не му казвай, че за 500 лева по-малко можеше да има драстично по-добра гейминг система.
Link to comment
Сподели другаде

Лично аз, ако трябваше да избирам между „по-слаба система за повече пари“ и по-мощна система за по-малко пари“, бих избрал второто. Някак по-практично ми се струва. Но парите са си твои наистина. :)

Link to comment
Сподели другаде

Така е не искам да разводнявам темата но вие го правите парите са си мой и не искам от някакви тука писачи по форумите да ми дават акъл как да ги хар


харча така , че явно съм объркал форума май извинявам се 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...