Jump to content

Каква марка домашно кино да си купя?


Препоръчан пост

Здравейте, искам помощ относно това каква марка домашно кино да си купя.

Качеството на звука е важно за мен затова искам мнението и на други.

Имам стар ресивър на LG оказа се голямо куче,но качеството на звука куца поне във високите е отврат.

Така че с е двуумя между двете марки Самсунг и Сони,но по скоро съм за Сони защото качеството на звука винаги е било на ниво.Самсунг пък за сметка на това винаги ме изненадват откъм цена качество и предлагани екстри докато при Сони винаги нещо куца или ще е прекалено скъпо пък няма да предлага екстри и т.н.ако греша някъде нека да ме поправи някой.

Благодаря предварително ако някой напише мнение по темата.

Link to comment
Сподели другаде

Като цяло нямам представа какво ти имаш предвид под „качество на звука, защото за различните хора това може да има различно значение.

 

Като цяло т.нар. системи за домашно кино никога не са разполагали с качествено звучене. Те не са предназначени за слушане на музика, а за филми, където качеството не е особено нужно. Ако искаш да слушаш музика, моят съвет е да не се занимаваш изобщо с „домашни кина“.

 

Също така не бива да се пренебрегват и останалите възможности на самия ресийвър. Дори и да свири достатъчно добре за нуждите ти, ако няма нужните входове и изходи, може да се окаже неизползваем при свързване с компютър например.

 

Колкото до самото им звучене, най-добрият вариант е лично да чуеш моделите, на които си се спрял, защото всеки има различно разбиране и вкус. Щом ти ще слушаш дадената система, е редно твоите „уши“ да я изберат.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...