Jump to content

Препоръчан пост

Мнения за антивирусни бол. И все пак не знам Ozzy на какво базира мнението си, че всички останали, освен трите споменати от него, са в пъти по-зле.

 

Лично според мен всички по-известни са малко или много сносни.

В "пъти по-зле" може би наистина звучи пресилено, но това е моето мнение, съдейки от машините, които са ми минали през ръцете до момента в сервиза. Да, съгласен съм, че няма най-добра антивирусна, но има по-добри и по-лоши.

Link to comment
Сподели другаде

Иди в регионалните настройки отново, в подпрозорец Languages. Постави отметка на Install the files for complex script and right to left languages (including Thai) и потвърди с ок два пъти.

 

Ще ти е нужен инсталационен диск на Windows XP, за да посочиш откъде да се копират нужните файлове.

 

Накрая рестартирай.

Link to comment
Сподели другаде

Иди в регионалните настройки отново, в подпрозорец Languages. Постави отметка на Install the files for complex script and right to left languages (including Thai) и потвърди с ок два пъти.

 

Ще ти е нужен инсталационен диск на Windows XP, за да посочиш откъде да се копират нужните файлове.

 

Накрая рестартирай.

Получи се. Благодаря! :)

Link to comment
Сподели другаде

В "пъти по-зле" може би наистина звучи пресилено, но това е моето мнение, съдейки от машините, които са ми минали през ръцете до момента в сервиза. Да, съгласен съм, че няма най-добра антивирусна, но има по-добри и по-лоши.

Мога да ти кажа, че преди години, когато бях на Win XP бях с Аваст платена версия и ми вършеше повече от добра работа. Естествено преди нямаше необходимите допълнителни неща в програмата и се налагаше да се инсталира още куп програми, но ако сега някой си закупи програмата ще е повече от доволен. Даже вече обмислям възможноста и на другия си компютър да поръчам ключ за една година, за да мога да ползвам всички функций на програмата. 

 

От 2007 година съм с Аваст, първо бях на безплатната версия и след две години някъде минах на платената и от тогава до сега не съм се махал. Верно за един ключ е скъпично, но пък ти се отваря "вратичка" към всички функций на програмата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Според мен няма нужда да се задълбаваш чак толкова, не си заслужава чак толова усилията.

 

Ако толкова настояваш да се занимаваш, кажи поне какво точно не ти е ясно.

Здравей,

 

Извинявам се за закъснението. Имам предвид:

 

Защита на хост файла от промяна
Защита на стартиращите се със системата програми от промяна
Допълнителна защита срещу ransomware
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, малко оспамих темата, но имам предложение - ако има желаещи да си закупим ESET 10 - да се съберем поне 3-ма човека. Лицензионния ключ ще излезе доста по евтино.

Link to comment
Сподели другаде

Хайде да не се правят цигански работи. Нали се сещаш, че лицензът е за определен брой компютри?

Имах предвид 3-ма човека - 3 лиценза. Идва доста по евтино.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...