Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, проблема е следния имам 2.1 система за компютър philips spa 3300 днес щях да ги включа да гледам филм та като ги включих там на контролера за звука лампичката си свети няма звук няма шумене няма нищо чудих се какво може да е и за това пиша по форума .. Моля помогнете

Link to comment
Сподели другаде

Сигурен ли си, че си ги свързал към правилния жак на компютъра? Опитай да ги свържеш с нещо друго (лаптоп, телефон, портативен плеър). Увери се, че звукът в Windows не е намален/спрян.

Link to comment
Сподели другаде

Сигурен ли си, че си ги свързал към правилния жак на компютъра? Опитай да ги свържеш с нещо друго (лаптоп, телефон, портативен плеър). Увери се, че звукът в Windows не е намален/спрян.

Нищо не става, друг човек ми каза да пипна с пръста върха на жака да видя дали има бръмчене дори и това го няма

Link to comment
Сподели другаде

Не казваш дали си направил това, което ти казах. Ако си сигурен, че дори и към друг източник пак няма звук, значи може би просто има някакъв по-сериозен дефект. Ще трябва да се отиде в някакъв сносен сервиз.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, проблема е следния имам 2.1 система за компютър philips spa 3300 днес щях да ги включа да гледам филм та като ги включих там на контролера за звука лампичката си свети няма звук няма шумене няма нищо чудих се какво може да е и за това пиша по форума .. Моля помогнете

Прилича ми на изгоряло крайно стъпало,сервиз ви е нужен.

Link to comment
Сподели другаде

Бях на майстор каза ми ,че крайното стъпало е отишло и даже захранването изпушило няма да го поправям а ще си купувам philips MMS 306 Какво ви е мнението за него ? Това е говорителя му post-41427-0-44478500-1467041158_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Защо си се спрял на него? И защо мислиш, че не е боклук?

спрял съм се на него защото баса ми харесва говорителя е двунамотков със 2 минуса и 2 плюса има и пасивна мембрана отстрани прочетох в нета за говорителя бил е 2х25 ако е свързан с 2-та минуса и плюса което го прави 50 вата буфер а на колонки го дават 5х20 на 4 ома 5х10 на 8 ома което също ми допада ами защо не го мисля за боклук защото имам буфер филипс от 10 години и НЕ Е МРЪДНАЛ КАКТО Е КУПЕН И ГО ПОЛЗВАМ ВСЕКИ ДЕН

Link to comment
Сподели другаде

За пръв път някой казва на Филипс боклук

Значи не си се допитвал до много хора. :D

 

имам буфер филипс от 10 години и НЕ Е МРЪДНАЛ КАКТО Е КУПЕН И ГО ПОЛЗВАМ ВСЕКИ ДЕН

И моят събуфър не мърда, освен ако аз не го изместя. :)

Обикновено тонколоните нямат навика да се движат много. Макар че то това се отнася за всички неодушевени предмети.

Link to comment
Сподели другаде

Значи не си се допитвал до много хора. :D

 

И моят събуфър не мърда, освен ако аз не го изместя. :)

Обикновено тонколоните нямат навика да се движат много. Макар че то това се отнася за всички неодушевени предмети.

Имам доверие на марката :)
Link to comment
Сподели другаде

Същия боклук. 

На същото мнение съм и аз.Филипс повече от 20г. не е това което беше.Погледнато от страната на парите всичко без значение от марка към днешна дата  около 200лв е боклук по отношение качество на звука.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...