Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте не мога да отворя D: и ми изписва да форматирам D: натискам да го форматирам и ми изписва Windows не може да завърши форматирането защо.Ще се радвам да ми помогнете

Link to comment
Сподели другаде

Какво всъщност е това? Дял на твърд диск? Външно устройство? Каква е (била) файловата система? Откога е така? Каква е операционната система? Има(ло) ли е нещо ценно на дяла?

Link to comment
Сподели другаде

Извинете не разбирам от тъкива неща операционната ми система е Windows 7 и да имам ценни неща вътре околко 3 дена е така.

Link to comment
Сподели другаде

Извинете не разбирам от тъкива неща операционната ми система е Windows 7 и да имам ценни неща вътре околко 3 дена е така.

Защо искаш да форматираш, след като имаш ценни неща?

Те ще се изтрият! Прочети педупреждението!

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows7/formatting-disks-and-drives-frequently-asked-questions

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте да вляза в Properties -> Tools -> Check ми изписва.Проверката на диска не може да бъде извършена,защото Windows няма достъп до диска това ми пише.Ще се радвам да ми помогнете.

Link to comment
Сподели другаде

Имам предложение за по бърза и ефикасна работа. Пускате Team Viewer на всеки един питащ и правите видео клип на процедурата за да видим резултата как се е поправил проблема. Какво ще кажете? Иначе се протака с месеци и загуба на ценно време. Живеем в 21-ви век все пак!

Link to comment
Сподели другаде

Имам предложение за по бърза и ефикасна работа. Пускате Team Viewer на всеки един питащ и правите видео клип на процедурата за да видим резултата как се е поправил проблема. Какво ще кажете? Иначе се протака с месеци и загуба на ценно време. Живеем в 21-ви век все пак!

Аз съм съгласен защото съм на ТИ с такава техника.А може и по СКАЙП помощ със споделен екран.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де! Получи се едно затишие! И сега не става ясно, някой помогна ли?

Тези, които искаха да помогнат тук във форума, спряха да пишат!

Защо се учудваш? Има много такива зарязани теми...умрели! :)

Link to comment
Сподели другаде

Не съм фен на помощта извън форума. Губи се смисълът според мен.

 

Лично аз бих искал снимка от Disk Management: десен клик върху Computer -> Management -> Disk Management.

Информация как се правят снимки има тук.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...