Jump to content

Препоръчан пост

Нищо неможах да разбера като цяло буфера е много мощен но във моята къща свири много слабо какво да променя във къщата си ?

Мебелите и разположението на субуфера.

Link to comment
Сподели другаде

Мебелите и разположението на субуфера.

Значи аз съм сега във коридор там ми е разположен компютъра като цяло къщата ми е с 2 коридора и аз съм във вътрешние нямам много мебели имам стол бюро до мен и един хладилник :D имам и един диван

Link to comment
Сподели другаде

Значи аз съм сега във коридор там ми е разположен компютъра като цяло къщата ми е с 2 коридора и аз съм във вътрешние нямам много мебели имам стол бюро до мен и един хладилник :D имам и един диван

Зависи от мебелите, височината, дължината, зависи от самото помещение като цяло, зависи от адски много неща. Не е толкова просто.

Link to comment
Сподели другаде

Зависи от мебелите, височината, дължината, зависи от самото помещение като цяло, зависи от адски много неща. Не е толкова просто.

Помощението е 5 метра дълго 2 метра широко

Link to comment
Сподели другаде

Помощението е 5 метра дълго 2 метра широко

С толкова информация доникъде, пък и да ми кажеш аз няма какво да направя. Мести субуфера и слушай къде се чува най-добре. Ако имаш възможност, мести част от мебелите.

Link to comment
Сподели другаде

С толкова информация доникъде, пък и да ми кажеш аз няма какво да направя. Мести субуфера и слушай къде се чува най-добре. Ако имаш възможност, мести част от мебелите.

Имам стая,която е със паркет и е 4х4х4х4 метра от всякъде мисля,че там ще е супер

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...