Jump to content

Проблем с аудио система


Препоръчан пост

Здравейте имам проблем със колонките си при усилвате колонките възпроизвеждат силен бас и много се криви звука а при буфера се чува как свири музиката някакъв филтър ли ми трябва?
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте имам проблем със колонките си при усилвате колонките възпроизвеждат силен бас и много се криви звука а при буфера се чува как свири музиката някакъв филтър ли ми трябва?

Не ти разбрах въпроса. Особено частта маркирана в червено.

Link to comment
Сподели другаде

Може ли да ми препоръчаш за високи и ниски

Филтъра е изчислен според усилвателя и говорителя. Няма как да ти препоръчам филтри като не знам нито каква е системата нито говорителите.....

Link to comment
Сподели другаде

Това е системата

Според мен няма смисъл да се занимаваш, защото 1 филтър струва колкото цялата система чисто нова. А и да си купиш филтър не се знае дали ще се получи нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен няма смисъл да се занимаваш, защото 1 филтър струва колкото цялата система чисто нова. А и да си купиш филтър не се знае дали ще се получи нещо.

Системата втора употреба е 145 лева

Link to comment
Сподели другаде

Системата втора употреба е 145 лева

Ми за 145 лева можеше да вземеш доста по-добро от това, но това е друг въпрос. Аз ти казах каквото имам, даже пак ще ти го кажа. Не се занимавай, защото няма да се получи това, което очакваш.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че проблемът е филтър. Цялата система е просто... калпава. Съжалявам, ако не ти е приятно да го прочетеш, но предпочитам да съм директен: това са някакви безизвестни, стари и евтини китайски боклучета, които някой е успял да ти пробута. Ако тези колони се продаваха нови в днешно време, не биха стрували повече от 40-50 лева. Да не кажа и по-малко.

 

Лично аз не бих ги взел и без пари да ми ги даваха, камо ли да платя пари.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...