Jump to content

Хард диска ми работи постоянно на 100% ХЕЛП !


Препоръчан пост

Имам проблем от днес доста се рових из нета пробвах какви ли не работи да го fix-на и нищо -,- .... Забелязах че доста хора имат тези проблеми из интернет има хора които от пръв път им се fix-ва влизах в redit гледах от там спирах някви глупости после гледах и други начини рестартирах какво ли не правих и пак нищо ...... моля за помощ !

 

post-41546-0-71435600-1460670835_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Малко повече информация за машината както и ОС ще да е добре да дадеш! Като за начало:

- Проверка за зарази със специализиран софтуер!

- Спрете всички ненужни "екстри" със специализирана програма или ръчно.

- Почистете и оптимизирирайте с CCleaner

- Деинсталирайте ненужните програми или тези с дублиращи се функции

- Направете проверка на диска за неговата изправност!

Link to comment
Сподели другаде

intel i5 skylake 6400 , hdd western digital caviar blue 1tb , видео карта nvidia geforce gt 630 , дънна платка GIGABYTE B150M-D3H-CF , 8GB RAM 


Win 10 pro 64 bit , четох че това което ми натоварва на мен под името system and compressed memory е бил някакъв бъг на самата ОС опитах се да го оправя с различни начини но нито един не ми помогна едвам пиша тръгна лида трия с копчето и ме връща страници назад побърквам се все едно имам по скапан pc от тия преди 10 години а този ми е на 6-7- месеца .....

Link to comment
Сподели другаде

Хъм! Нямам опит с тази 64 битова ОС!!! Не се наемам да коментирам! 10-ката си има не малко проблеми като бъгове и пр!

Нека някой с повече опит се включи!

Link to comment
Сподели другаде

Ако дадеш полезна снимка, за да видим кои процеси използват твърдия диск, може би ще може да се измисли нещо. В момента снимката, която си дал, е безполезна.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...