Jump to content

Avast Save Zone -браузър


Препоръчан пост

            Здравейте,

   Днес както си четях в интернет с браузъра на майкрософт (интернет експлорера), и ми изкочи нов браузър и икона на него на работния плот. Браузъра е Avast Save Zone. Ползвам отдавна само безплатната версия-регистрирана на Аваст като антивирусна програма. И съм доволен. Но, сега без да ме пита компютъра, ми изкача новия им браузър. даже и букмаркове и пароли ми е свалил от Хрома-който е по подразбиране. Сега имам три браузъра... :look: . Не ми трябват толкова. Но, все пак разгледах този на Аваста. Май е добър. Хареса ми като интерфейс. Напоследък нещо ми насичаха и двата (хрома и инт. експлорера). Вече си мисля(да не отивам към параноя :juggle: ), но може да е с цел да мигрират потрибителите към този на Аваста. Дайте и вие някакви мнения относно този браузър. 

post-9788-0-94789500-1458668629_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Странно! Сподели точно с коя версия си? Би ли споделил снимка на облика на този браузър? Не ми се експериментира за да пробвам това нещо за да видя само визията му!

Инак, щом казваш, че не ти е нужен, то защо не го деинсталираш????

Link to comment
Сподели другаде

Единственият начин да имаш този браузър е платен вариант на Аваст.

Трябва да се знае за него,че подсигурява банкиране и прочие...хем че

е на глупостта Хромиум.

--Този браузър изисква и повече процесор и рам.

Ежедневие е да Ви блокира и замръзне компютъра,ако извършвате и други дейности.

--Това е от новите дейности на антивирусите...остана да се занимават с реклама...

вместо тотал антиексплойт.

--Принципно е копие на Хром--

Link to comment
Сподели другаде

На мен също не ми харесва. Ако някой даде идея как да го разкарам без да преинсталирам антивирусната ще е добре.

Мога само да предполагам - Не задавш опция "Деинсталирай", а  опция "Промяна" и после "Промени", където трябва да деактивираш въпросният компонент!

Link to comment
Сподели другаде

Мога само да предполагам - Не задавш опция "Деинсталирай", а  опция "Промяна" и после "Промени", където трябва да деактивираш въпросният компонент!

Изпреварил си ме. Тъкмо открих как се деинсталира и влязох да напиша :D.

Дам. Само по този начин може да се махне. Иначе браузъра е пълно копие на chromium.

Link to comment
Сподели другаде

Аз го направих и при новата версия на Аваст се възстанови и браузъра.

И е абсолютно вярно!

Няма как да спреш защитата на аваст и да изтриеш папката, при мен изписа, че иска администраторски права въпреки, че акаунта ми е администраторски. Под Safe Mode също не стана. Само това, което каза Black Power, то проработи. За ъпдейта не знам.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, и сега щом използваме безплатния аваст, няма да можем да изтрием браузъра им?

 

post-9788-0-52548400-1458822955_thumb.jpg

 

Нали имаше и едни отключващи програми, които трият такива файлове( IObitUnlocker, Unlocker и др.)? 

 

Всъщност аз не съм сигурен че товари повече системата, но като отворя таск мениджъра много процеси има от този браузър... ,така че е възможно. Иначе е бърз-така ми се струва, хубав интерфейс, ... не знам.

Link to comment
Сподели другаде

post-16577-0-76815800-1458831774_thumb.jpg

 

Оттук махаш флагчето в кутийката и може да триеш от папките на Аваст.

Намира се в Настройки / Решаване на проблеми

--Но щом си намерил и друг начин... 

Link to comment
Сподели другаде

Не забравяй после да сложиш пак флагче в кутийката.

Операциите по настройки са ръчни и не изискват никакви права...освен мишка и клавиатура.

--Иначе оставаш без антивирус. :look:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...