Jump to content

Препоръчан пост

Значи имам проблем от няколко дни. Така, значи най- напред включвам си лап-топа ( който е с уиндоус 8) и се появява син екран, след което се рестартира сам. И така се започна..., зарежда ми първите буквички то уи-на и екрана ми става целия на ленти, рестартира се отново и за почва да прави автоматична поправка, като след 1-2 секунди отново се появява този екран на лентички. Опитах се да го преинсталирам, уви отново ми излиза този екран на лентички...:( Въпроса ми е какво се случва с този лап-топ, някой можели да ми помогне. Благодаря ви добри хорица.

Link to comment
Сподели другаде

Явно не съм се изразил правилно или ти не си ме разбрал. Аз немога да вляза в уиндоуса. Не ми позволява да вляза в него. Стигам до първите 1-2 секунди от зареждането и се появява екрана с размазаните черти :(

Link to comment
Сподели другаде

Явно не съм се изразил правилно или ти не си ме разбрал. Аз немога да вляза в уиндоуса. Не ми позволява да вляза в него. Стигам до първите 1-2 секунди от зареждането и се появява екрана с размазаните черти :(

Пробва ли да влезеш във безопасен режим? /Safe Mode/

Link to comment
Сподели другаде

Не, не ми позволява  да отида на нея. Възможно ли е да ми е отишла на кино видео- картата?

Ами не съм много сигурен!

Писал си че си преинсталирал. Това означава че си виждал процеса на инсталацията.А без видеокарта няма как да стане това!

Link to comment
Сподели другаде

Не. Опитах се да го преинсталирам, обаче отново ми изкара въпросният "екран"...

Ааа! Аз не съм разбрал. Помислих си че е протекла инсталацията.

Носи го на сервиз!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...