Jump to content

Кой месинджър/метод за комуникация използвате? (2016)


Night_Raven

Кой месинджър/метод за комуникация използвате?  

29 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Към момента разчитам почти изцяло на Skype. Не я тача особено, но я предпочитам пред Facebook. Все пак аз абсолютно ненавиждам Facebook. Може би ще добавя и Viber идните седмици, ако си модернизирам устройството за безжична комуникация идните дни/седмици.

Link to comment
Сподели другаде

Pidgin с XMPP и Skype. Вторият, защото много хора го ползват за жалост.

 

Има един интересен плъгин за Pidgin - Skypeweb. С него можете да чатите със Skype, посредством Web API. Лошото е че самото Web API на Skype не винаги работи съвсем както трябва. :)

 

https://github.com/EionRobb/skype4pidgin/tree/master/skypeweb

Link to comment
Сподели другаде

Facebook го мразя, защото е  един неконтролируем поток спам, така че съм се примирил, че трябва да ползвам Skype, просто защото с голяма част от хората, които познавам и които са на голямо разстояние от мен нямам друг лесен и прост начин за комуникация. Не харесвам особено много и Skype, но по-добрите комуникационни протоколи за съжаление далеч не са разпространени сред мнозинството хора.

Link to comment
Сподели другаде

Skype, но повечето ми приятели и роднини решиха, че Facebook е по-добър от всичко друго и поради този факт се налага и аз, да влизам в Facebook за да провеждаме разговори.
Дори забелязах, че повечето ми познати, а и не само, а като цяло, повечето народ си купуват "лаптопи" или евтини таблети (настолен компютър PC - много рядко) заради Facebook и освен това очакват да играят тежки игри на слаб хардуер :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Не използвам тези видове общуване.

Да, социалните мрежи са досадни и вредни.

Особено Linkedin, които ми досаждаха докато не се регистрирах.

 Още същият ден ги забравих, а понеже продължиха да ми досаждат изтрих акаунта.

Мир и спокойствие!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...