Jump to content

Коя програма за запис на дискове използвате? (2016)


Night_Raven

Коя програма за запис на дискове използвате?  

30 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Скоро не ми се е налагало да записвам дискове. Дори оптичното ми устройство е разкачено в момента. Ако ми се наложи да направя нещо такова обаче, ще си използвам отново ImgBurn. Няма причина да я сменям.

Link to comment
Сподели другаде

Използвам Nero 7.11.10 най-вече за запис на данни върху дискове, но скоро не съм записвал. За запис на аудио дискове (CDDA) ползвам Easy CD-DA Extractor, с нея също конвертирам от един формат в друг. Преди години съм ползвал и Burrrn, но вече съм я забравил.

Link to comment
Сподели другаде

ImgBurn - започват да стават отживелица тия дискове вече. Как се набутах с тия 2 записвачки само...

Май си е така. Последно записах на диск преди 3 год.

Иначе, ImgBurn.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Как въобще ви хрумна да записвате дискове? Единствената нужда е запис на имидж с операционна система или друг имидж. Това се прави от Микрософт с две кликания.

Link to comment
Сподели другаде

Как въобще ви хрумна да записвате дискове? Единствената нужда е запис на имидж с операционна система или друг имидж. Това се прави от Микрософт с две кликания.

Виж заглавието на темата! Ако няма какво да кажеш, намери си друга работа а не давай акъл на хората! Във всички форуми пълно с пъпеши!

Link to comment
Сподели другаде

Виж заглавието на темата! Ако няма какво да кажеш, намери си друга работа а не давай акъл на хората! Във всички форуми пълно с пъпеши!

 

Прав бях, че не знаеш какво записваш. Ако знаеше, щеше да отговориш, а не да философтваш. Понеже нямаш отговор, единствено ти остана философията!

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво, и този ли ти профил трябва да заключа? Какво те интересува дали някой друг записва нещо и какво? Защо трябва излишно да създаваш интриги, където няма такива?

Link to comment
Сподели другаде

Прав бях, че не знаеш какво записваш. Ако знаеше, щеше да отговориш, а не да философтваш. Понеже нямаш отговор, единствено ти остана философията!

Виж сега хлапе! Темата касае кой с коя програма записава дискове, а не какво записва. В началото има и класация за посочените програми, което би трябвало да ти помогне при "мисленето". Аз дискове записвам от 2001 година и до сега съм записал толкова, че едва ли можеш си представи. За знаенето зная много добре, защото при теб компютъра се е появил оня ден. Не обичам да се карам със хората, а да им помогна с нещо. А чета, че май са ти закривали профила, което не говори много добре за теб. Явно се наблюдава това и във този форум, но едва ли ще се задържиш много както при Калинчо! И още нещо. Научи се да уважаваш хората, за да получаваш адекватно уважение от тях. Добре зная, че точно тук админите и модераторите не търпят подобни интриги като на друго място. Пък и си твърде малък , точно ти да ме поучаваш, независимо, че имам 30-тина поста.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...