Jump to content

Коя програма за разглеждане/организиране на изображения използвате? (2016)


Night_Raven

Коя програма за разглеждане/организиране на изображения използвате?  

34 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

От много време насам използвам XnView. Свикнал съм с нея и нямам намерение да я сменям. Не че вградената в Windows не върши работа в повечето случаи, но понякога се налагат малко по-специфични операции.

Link to comment
Сподели другаде

По традиция използвам Irfan View. Още от версия 2 това ми е любимата програма за преглед - лека, изчистена, има това, което ми трябва.

Известно време ползвах програма на име cPicture - беше едва 1 мегабайт, но също върши отлично това, за което е направена. Освен това има свойството при посочване с показалеца на мишката да увеличава дадена миниатюра от лентата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Жалко, че гласовете са дадени все от специалисти. Обикновения човек, да кажем съотношение 100 човека навън към 2-ма тук не гласуват, а те вероятно ползват само вградения на уиндоус, вероятно има стократно по-голям рейтинг. Много отдавна ми се иска да направя проучване използва ли се удобна програма и каква е тя за всеки компютър. Може би някои от списъка са значително по-популярни, отколкото предполагаме. От днес започвам разпитите и ще пиша в тефтера. :) Ще обявя след месец.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...