Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, 
вчера бях хакнат, казаха ми, че няма да имам интернет и до известна степен се получи.Когато съм през рутер не мога да влизам в сайтове като: facebook, zamunda, apple.com, twitch.coм, но мога да влизам в гоогле, vbox7, youtube и разни форуми, които пробвах от google.Обаче като  сложа кабела директно в PC, без да минава от рутера МОГА да влизам навсякъде и няма проблем.Какво по дяволите ми направиха на рутера, че ми забранява достъпа до определени сайтове?
Пробвах с фактори ресет от рутера(копчето отзад) и с опцията от менюто на рутера.Преглеждах го 100 пъти и не открих да има добавен друг потребител или ИП или квото и да е било.
Пробвах с многократни рестарти на рутера(TP-LINK) и модема, който е на Близу.Не става.
Пробвах с различни антивирусни програми пак не става...
Обаждах се на оператора, също не можа да помогне, каза че не е от тях проблема..
Помагайте, моля..

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай  на рутера да му смениш фърмуера!

Ще го намериш във сайта на TP-Link. Търси според версията на твоят рутер.

След това ще трябва наново да се направят настройките за да тръгне нета.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, днес се събудих и след като рутера беше изключен цяла нощ, днес вече нямам проблеми, явно атаките са спрели, ще пиша пак ако се появи този проблем отново.
Мерси за помощта @ba4o_kiro.

Link to comment
Сподели другаде

Пак същото стана, атаките продължават, помагайте..

Аз си държа на моето мнение.

Смана на Фърмуера!

Съществува вирус във рутерите.И това е начина да го премахнеш!

Дори и версията на фърмуера да е същата. Трябва да се направи подмяната.

 

ПП: Със коя антивирусна си?

Link to comment
Сподели другаде

Изтеглих от TP-LINK сайта фармуер след като въведох модела му, показа ми моя рутер на снимка, изтеглих един .рар, разархивирах го и от менюто на рутера дадох формуер ъпдейт, прикачих файла, който беше в .рар-а, зареди и готово.

Link to comment
Сподели другаде

Не ми показва снимката.Пинга ми дава, че има 100% загуба на пакети към сайта.

Качвай ги снимките във http://prikachi.com

Хубаво ще е да се види!

Я да пробваме нещо друго и да видим дали ще има промяна!?

Постави във командният прозореш следната команда и натисни Enter!

 

route delete 0.0.0.0

 

От тук:

https://support.microsoft.com/bg-bg/kb/970313

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Tака, Звъниш на Доставчика на интернета, обясняваш проблема (Че те хакват), и след това той ще иска повече данни ( на кой се води рутера и тез), Те са длъжни да го оправят.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...