Jump to content

Проблем с Flash Player при гледане на филми през Voyo.bg ислушане он-лайн на Radio 1


Препоръчан пост

Здравейте, когато слушам Радио 1 он.лайн или когато гледам филми през Voyo,bg често получавам съобщение "Приставката на Adobe Flash Player се срина". Какъв може да е проблемът?

Работя на лаптоп с инсталиран Windows 7.Ползвам Mozilla Firefox.

Link to comment
Сподели другаде

Of Subject Delta

Пробвах и това. Браузърът ми е актуализиран, но когато започна през него да инсталирам последната версия на флаша, запецва на 50% и иска да затворя браузъра. Инсталирам го чрез Google chrome, тръгва временно и пак прекъсва. Сега съм решила да отварям Voyo.bg през Google Chrome.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай следното:

- затвори всички браузъри;

- деинсталирай ръчно всички версии на Adobe Flash Player, които имаш.

- изтегли след това от тук (за Internet Explorer) и от тук (за Firefox/Opera), но не инсталирай все още;

- отново затвори всички браузъри;

- инсталирай и двете версии на Adobe Flash Player.

Link to comment
Сподели другаде

Така се мъчих да обясня и на баба ми, но тя така и не успя да ме разбере. Старите хора искат всичко да им се случва както на тях им се иска, а не както законите повеляват. Като да си отворил програмата и да искаш да я деинсталираш докато я употребяваш. Ми то е близко до акъла. Тука пък е обратното - искат да инсталират върху отворена програма. И после обявяват, че не ставало и са предприели друга алтернатива, защото проблемът бил във флаш плеъра, без да забелязват себе си или най-малкото да попитат къде бъркат. :)

Link to comment
Сподели другаде

Не всяка програма изисква да е затворена, а в случая е по- специфично и не всеки го знае, даже и големи умници, че трябва да е затворен браузъра.

 

Какъв може да е проблемът?

Човекът си пита напълно нормално.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...