Здравейте.От известно време насам започнаха да ми се появяват тези снежинки по дисплея и изписване на това(display driver stopped responding and has recovered).Ако някой е имал същият проблем нека да сподели към какво да се насоча . Благодаря ви!!!

Проблем с дисплей драйвера ! Моля помогнете !
#1
Публикувано: 12 December 2015 - 14:13
#2
Публикувано: 12 December 2015 - 14:26
Изглежда видеокартата е тръгнала да се разваля, най-добре да се смени с нова. Може да се опита и ремонт в някой сервиз, но по-добрият вариант е първия.
#3
Публикувано: 12 December 2015 - 18:58
Преди да го пратим в сервиз или да си купува нов лаптоп, нека първо провери дали видео драйверите са му актуални и дали поддържат инсталираната ОС
#4
Публикувано: 14 December 2015 - 18:17
Или ти си ги изтегли от AMD.
#5
Публикувано: 14 December 2015 - 18:29
Здравейте.От известно време насам започнаха да ми се появяват тези снежинки по дисплея и изписване на това(display driver stopped responding and has recovered).Ако някой е имал същият проблем нека да сподели към какво да се насоча . Благодаря ви!!!
Опитай с външен диск първо.Някакво LiveCD с Линокс, Инсталационен диск на Windows,или каквото и да е! Ако с външен го прави отново,компа е за сервиз,ако не,имаш проблем с Windows.Вероятно драйвери.
Зад всеки прецакан компютър стои по един човек, който твърди, че нищо не е пипал по него.
Да се откажа от ХР ? Хайде бе! Шегувате ли се?!...Е да де, ама...май...ще си кажем вече сбогом
#6
Публикувано: 14 December 2015 - 19:12
Свържи лаптопа към външен монитор и кажи дали проблема продължава.
Други теми с тагове драйвер, графичен, проблем, display, driver, gra, graphics, laptop, dell, stop, warking
0 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители