Jump to content

Липса на достъп до сайт.


Препоръчан пост

Здравейте,

преди 1-2 дена си инсталирах новата Mozila 42. Вчера влязох в BILD.de и ми иписа, че нямам достъп до сайта, защото adblock-ера ми забранява и трябва да се деактивира. Да де ама аз въобще нямам адблокер! После прочетох, че това може да е и от някои защити на браузъра. Би ли могъл някой, да ме светне, къде се осъществява тази защита?

Link to comment
Сподели другаде

Би ли могъл някой, да ме светне, къде се осъществява тази защита?

 

Добре че поясни съвсем ясно необходимата информация. Гугъла показа, че Firefox 42 идва с Tracking Protection. Спираш някъде там, както е на картинката.

 

post-25327-0-09062400-1447106164_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

До IVAN:

1.Модул за дешифриране на съдържание Primetime от Adobe System

2.Shockwave Flash

3.Adobe Acrobat

4.Google Earth Plugin

5.Google Update

6.Java Deployment Toolkit

7.Java Platform

8.VLC Web Plugin

 

Това са моите добавки

 

До Zig Zag

 

Понеже работя с Mozila на български език, в "Настройки"- "Сигурност" има слените опции:

http://prikachi.com/images.php?images/746/8460746U.jpg

Изключвам ги и двете, но резултата е незадоволителен.

Link to comment
Сподели другаде

Според това, което прочетох в сайтовете на Mozilla, Tracking Protection е нова защита на браузъра при анонимно сърфиране (Private Browsing). Аз също съм с Firefox 42, и при стандартна разходка из мрежата нямам никакви проблеми. Снимките са с включен и изключен Adblock Plus.

 

post-40847-0-15173200-1447363332_thumb.jpgpost-40847-0-03658200-1447363320_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

kolev.k,

 

изключих "Поверително сърфиране", но резултат полужителен няма:

http://prikachi.com/images.php?images/399/8462399i.jpg

 

IVAN,

 

http://prikachi.com/images.php?images/406/8462406w.jpg

 

Zig Zag

 

като "рових" по проблема видях някъде, че поверителното сърфиране се изключва и чрез shift+ctrl+P и в прозореца, който се отваря има възможност, повторното му включване. И оттам го изключих, но грънци.

 

Голям майтап, имам чувството, че нещо се :bang: дано най- накрая стане :cap: . В крайна сметка мога, да го отворя с друг браузър.

Link to comment
Сподели другаде

Би ли изключил Avast Online Security, би трябвало да иска рестарт на браузъра, и опитай отново.

 

Но преди това от първата снимка махни тикчето на "използване на защита от ..."

Link to comment
Сподели другаде

IVAN пробвах и изключих тикчето, не става. Не е от Avast, защото с Chrome ми я отваря. За сега, ще ползвам Chrome за Bild. Мерси за вниманието и отеленото време, както на всички по темата.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де,толкова ли държиш на 42 версия на Mozila? Инсталирай 40 или 41,и провери дали има проблема.Ако го няма,значи е браузъра,ако го има,нещо друго по компа!

Link to comment
Сподели другаде

Опитах и аз с 42 версия.Няма никакъв проблем с отваряне на сайта.И понеже имам adblock инсталиран,просто го деактивирах от менюто!

 

И аз съм опитвал, но не съм деактивирал инсталирания адблок (в случая мощния по блокирането AdGuard) и не е имало никакъв проблем със зареждането на сайта. Прекалено е умен за да го блокира. А Мирослав прекалено бързо се предава и не го интересува как се управлява PC. ;) На негово място щях да запаля компютъра, най-малкото да деинсталирам антивирусния октопод за да открия причината.

Link to comment
Сподели другаде

Еми ще се наложи да се бориш със зъби, щом не стигаш до резултата. Имаш пречка и трябва да разбереш кой е виновника. Иначе ще си живееш с него без да подозираш.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Стигна се до :cap: !

Някои участници в дискусията ме насочиха да, направя определени корекции по добавки и Аваст , за което съм им много благодарен. С премахването обаче на определена добавка, от сайта ми "излизаше", че трябва да спра и друга и така до безкрай. Вчера ми излезе съобщение , за рефрешване на Мозила. Днес го направих и с това проблема беше решен!

 

Още веднъж благодаря на всички приели проблема ми за свой :thumbsup: :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...