Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 90
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Само незнам защо дига 69 градуса и след рестарт са 40 направих default bios ,че барах там и сега при crysis 3 вдига 54 градуса не повече.

:D

Компа е върха не съм очаквал ,че всичко ще върви толкова добре вече знам като си зимам pc и колкото пари имам от кой саитове да сравнявам.

Link to comment
Сподели другаде

От захранващия блок идва едно леко дзъндзъркане като шум от принтер ,но много тихо.

Аз мисля ,че е нормално понеже и на предния ми комп ми го правеше на предното захранване.
Нормално ли е при температура 26 градуса в стаята и компа е до трабите да има видеокартата при GTA V 66 градуса ще сложа един вентилатор 80mm. Да изкарва топлия въздух.

Link to comment
Сподели другаде

1. Ще е хубаво да се научиш на малко търпение. Ще ти е полезно занапред в живота.

2. Никой от звуците от записа не ми приличат на звуци, типични за захранващ блок.

3. Ако се опасяваш, че може да е от него, би следвало да можеш да го върнеш, след като е нов.

Link to comment
Сподели другаде

Имам много гаден проблем за ,който аз решение не намирам колко пъти preinstall windows-а драйвъри не става ако просто някой каже как да го оправя ще черпя!

Като играя игра каквато и да е тя след 10 минути крашва и ми пише долу това съобщение...

http://prikachi.com/images/159/8459159b.png

Link to comment
Сподели другаде

Всичко от дисковете съм инсталирал и от сайта на amd ги теглих без резултат!

Направих и windows update ,но и той не помага.

http://prikachi.com/images/30/8460030o.png

Link to comment
Сподели другаде

Моята препоръка в случая е да деинсталираш драйвера под Safe Mode с почистване, след което да инсталираш последния.

 

Използвай Display Driver Uninstaller.

След като стартираш програмата, тя ще поиска Safe Mode. Съгласи се.

В Safe Mode стартирай отново Display Driver Uninstaller и кликни бутона Clean and restart.

След като се стартира отново Windows в нормален режим си инсталирай последния драйвер, който изтегли от тук.

Link to comment
Сподели другаде

Моята препоръка в случая е да деинсталираш драйвера под Safe Mode с почистване, след което да инсталираш последния.

 

Използвай Display Driver Uninstaller.

След като стартираш програмата, тя ще поиска Safe Mode. Съгласи се.

В Safe Mode стартирай отново Display Driver Uninstaller и кликни бутона Clean and restart.

След като се стартира отново Windows в нормален режим си инсталирай последния драйвер, който изтегли от тук.

Страшно много благодаря жив и здрав!

Игрите вървят перфектно GTA V ; BF4 ; CRYSIS 3 имаше лаг преди и с този драйвър изчезна сложих изкарващ вентилатори и 10 + градуса спестени.

G3258 е по-добър от fx-4300-6300 на gaming @ host и затова и видео картата е най-добра за среден клас направих правилен избор!

На близо съм и нето трябва да ми е 90dowload 70 upload днес доидоха от близо и ми сложиха модем интернета е през аналог и download speed ми е 97 а upload 5 ??? кфо праим са?

Link to comment
Сподели другаде

Това, което можеш да направиш, е да си актуализираш драйвера за мрежовата карта. Адски силно ме съмнява да отстрани точно проблема с ъплоуда, но не боли да се опита, а и е добра идея по принцип. Можеш да го свалиш от тук.

 

Иначе не става ясно точно как тестваш този ъплоуд. Ако използваш Speedtest, моят съвет е да тестваш с различни сървъри в твоя и други региони. Също така, бих предложил да свалиш някой торент с много лийчъри и да видиш как ще се сийдва. Понякога Speedtest не е максимално точен.

 

Ако навсякъде ти е бавен ъплоудът или не ти се занимава да тестваш, следващата стъпка е да говориш с доставчика. Възможно е този ъплоуд да не е гарантиран и/или да се влияе от часа в денонощието, т.е. да е по-висок, когато мрежата не е толкова натоварена.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Създай ново...