Jump to content

Препоръчан пост

Десен бутон на този компютър -> управление -> диспечер на устройствата -> отивате на блутут -> десен бутон -> свойства -> подробни данни -> от падащото меню избирате хардуерни идентификатори -> написвате VEN и DEV в следващия си пост.

Не показва нищо по-различно от гореописаната от мен ситуация. Ето го и доказателството. :)

post-25727-0-94112600-1444317604_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Така,

стигате почти до това, което се иска:

би трябвало да има в ляво от Bluetooth една стрелка. Кликнете върху нея и ще се покажат останалите неща Bluetooth устройства.

Link to comment
Сподели другаде

Така,

стигате почти до това, което се иска:

би трябвало да има в ляво от Bluetooth една стрелка. Кликнете върху нея и ще се покажат останалите неща Bluetooth устройства.

Тоест, ако Ви разбирам правилно, трябва да "разгъна" блутуута, където трябва да се покажат устройствата свързани с него, там, където би трябвало да се намират сдвоените с лаптопа устройства? Ако имате предвид прозореца, в който бях със свойствата на устройството, снимка от който качих в предния си коментар, там няма стрелка. Ето какво имам предвид.  :)

post-25727-0-91596000-1444320389_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Да, точно това имах в предвид, точно пред bluetooth има една стрелка и с нея се показва всичко останало.

Сега: Деинсталирайте тези ->

post-18983-0-87631200-1444328939_thumb.jpg

и когато се появът въпросителните за липса на драйвъри, преминете към стъпките описани в по-предният ми коментар за показването на ID-то.

Или иначе казано (това е само пример), за да се ориентирате за какво говоря - и трябва да достигнете до следните ваши данни.

post-18983-0-49752100-1444329185_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да, точно това имах в предвид, точно пред bluetooth има една стрелка и с нея се показва всичко останало.

Сега: Деинсталирайте тези ->

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master_custom/attachicon.gifScreen_307 Oct. 08.jpg

и когато се появът въпросителните за липса на драйвъри, преминете към стъпките описани в по-предният ми коментар за показването на ID-то.

Или иначе казано (това е само пример), за да се ориентирате за какво говоря - и трябва да достигнете до следните ваши данни.

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master_custom/attachicon.gifScreen_308 Oct. 08.jpg

 

Извинявам се, че отново трябва да го кажа - снимките не ми помагат. Мога да създавам такива,но не мога да разчитам такива. Ако поне можеха да се изтеглят и конвертират, вероятно е да можех да се справя, но на този етап не разбирам какво трябва да махна и как трябва да изглежда. Много се извинявам, че създавам затруднения, но това е неволно. Напишете ми, ако е възможно какво трябва да махна. И за да не Ви затруднявам прекалено, просто подчертайте с по една-две думи, нещата, които отличават устройствата едно от друго, дето трябва да премахна. Така ще ми бъде много по-лесно, следователно и работата ще върви по-бързо.

Link to comment
Сподели другаде

Ето тези неща изтрийте(деинсталирайте по-точно):

Bluetooth keyboard
device identification service
generic bluetooth adapter
microsoft bloetooth enumerator
microsoft bluetooth le enumerator
plt m165
и когато се появът въпросителните за липса на драйвъри, преминете към стъпките описани в по-предният ми коментар за показването на ID-то.
Link to comment
Сподели другаде

 

Ето тези неща изтрийте(деинсталирайте по-точно):

Bluetooth keyboard
device identification service
generic bluetooth adapter
microsoft bloetooth enumerator
microsoft bluetooth le enumerator
plt m165
и когато се появът въпросителните за липса на драйвъри, преминете към стъпките описани в по-предният ми коментар за показването на ID-то.

 

Всичко супер :) , само дето се получи така, че като стигнах до третото или четвъртото устройство от списъка, изведнъж всичко, що е свързано с блутуута изчезна, като че все едно не разполагам с такъв. Ето отново илюстрация на думите ми.

post-25727-0-28816200-1444333443_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

То е нормално да се получи , следва един рестарт и да се появът въпросителните и да на открием Id.

В действителност устройствата се появиха, но в свойства на Bluetooth продължава да си седи само един тап "общи". Ето как изглеждат устройствата след рестарта.

post-25727-0-17305900-1444399874_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Не е това, което искам.

Направете следното:

десен бутон на: device identification service и microsoft bloetooth enumerator

десен бутон -> свойства -> подробни данни -> от падащото меню избирате хардуерни идентификатори -> написвате VEN и DEV в следващия си пост. Т.е би трябвало да имате 3-4 реда с букви и числа. Подайте ми първият ред и на двете.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се виждат добре на снимките, ще ги препиша, но реших първоначално да си спестя това усилие. post-25727-0-49850700-1444407399_thumb.png От там нататък Вие ще кажете дали все пак е нужно или не. post-25727-0-55301200-1444407354_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Като стигна до бутона за инсталиране и го избера, излиза съобщение, за което разказах почти в началото на темата. И до там... При това именно аз съм си с администраторски акаунт. УАЦ е сведен до 0... И като допълнение да не пропусна, дадох "изпълни като администратор".

post-25727-0-51024700-1444414351_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...