Jump to content

Мнения/препоръки/оплаквания за онлайн магазини


Препоръчан пост

@bakhus, не можа ли да фиксираш темата с наличие/отсъствие на уебсайта? Дали случайно не ти се е отварял сайта? И дали поръчките минават на обработка в почивния ден? Това са важни критерии, не подценявай, защото само така сваляме оценката до неутрална позиция. Недай боже да е имало момент да не е работил сайта или да се уцели покупката в събота, работата отива по дяволите. Ще чакаш два дни, което е сериозен минус пред чакането на един ден. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Официално ти заявявам, че повече не искам да публикуваш мнения в тази тема.

 

Ще изтривам ВСЕКИ ЕДИН коментар, който публикуваш отсега нататък. Писна ми да се занимавам с простотии и да обяснявам очевадни неща за амнайсти път.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Night_Raven, моля, направи имената на магазините като линкове към тях. Благодаря!

Така по-лесно ще се пренасочваме към съответния ресурс.

Весели празници на всички.

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven, моля, направи имената на магазините като линкове към тях. Благодаря!

Така по-лесно ще се пренасочваме към съответния ресурс.

Весели празници на всички.

Готово.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

MallBG.com - поръчах си клавиатура Logitech K120. Не изисква регистрация, за да се направи поръчка. Поръчката направих в събота вечерта. Веднага на пощата ми изпратиха информация за поръчката, както и линк, от който да следя прогреса. До понеделник нямаше раздвижване по заявката. В понеделник сутринта ми се обадиха да я потвърдя и ми казаха, че на другия ден ще я доставят на посочения от мен адрес (офис на Еконт). Цената на доставката беше 4,50. Гаранционната карта беше в опаковката на стоката. Доволен съм от обслужването. На този етап мога да дам 5 точки.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Outmax: На 31 януари си поръчах хард диск от Outmax, на следващия ден се обадиха да кажат дали имат харда в наличност, и да потвърдя поръчката. Потвърдих я като ме питаха дали искам с куриер или до офис на еконт да ми я изпратят. Служителя беше любезен и обясняваше всичко точно. Понеделник на 1-ви февруари изпратиха хард диска. На следващия ден 2-ри февруари получих диска, всичко точно. Много съм доволен от тях. Оценка 5.

Link to comment
Сподели другаде

Technika - купих машина за еспресо от този магазин. Направих заявката вечерта в сряда, на другия ден ми се обадиха за потвърждение и днес получих доставката до вратата. Доставката беше безплатна. Доволен съм от обслужването и цената - 6 лева по-малко от 15% "намалението" на румънеца. Давам оценка 5 на магазина и на този етап, определено бих пазарувал пак от там.

Link to comment
Сподели другаде

Telstar - На 07.02 си поръчах басов говорител BM. Понеделник на 08.02 сутринта ми се обадиха да потвърдя поръчката, като ми казаха по телефона името и цената продукта който съм поръчал, и цената на доставката. На следващия ден поръчката ми дойде, в кашонче опаковано, доста добре. Имаше книжка с параметрите на говорителя + касова бележка. Всичко точно.

Съпорта им ми отговаряше бързо и точно на всички въпроси. Адски съм доволен от магазинчето с удоволствие бих пазарувал отново.

Оценка: 5.

Link to comment
Сподели другаде

Store.BG - много съм доволен, правил съм многократно поръчки от там на блурей филми и диск с музика. Обаждат се на другия ден за потвърждение и на следващия е доставено. Пакетирани са отлично в много стабилни и здрави кутии с етикет на марката като етикет за качество. Цените са реални, а изборът е възможно най-голям за разлика от физическите магазини в града. Онлайн магазинът съдържа заглавия, които в градовете вече са изгубени. Понякога се случва при него да е по-евтино когато вземеш пакет от издания на дадена поредица, която отново няма как да намериш в магазините в града.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...