Jump to content

Препоръчан пост

инсталирах неро 6 и сега при опит да запиша нещо със записвачката ми изписва че е недостъпна.какво да направя?

 

Привет!

Да не би да се опитваш да запишеш физическо CD с имидж рекордер?

Отвори Неро. Отиди в recorder>choose recorder и виж дали сред изброените рекордери има твоята записвачка. Ако я има, маркирай я и дай ок.

Ако Неро изобщо не разпознава твоето CD/DVD устройство- за откриването им се използва командата Automatic detection of CD/DVD-Rom drives.

Link to comment
Сподели другаде

Знам, че темата е за Неро но аз искам да кажа, че има една много по добра и по малко програма от Нерото. Тя се казва Prassi ONES v2.0.330 свали я и е пробвай. Много ще ти хареса.

 

Може това да няма нищо общо с темата, но просто искам да кажа макарче е по-малка от Нерото (по размер) тя не отстъпва с нищо по качества.

Но както се казва в една реклама. Не ми вярваите просто така, свалете е и се уверете сами. ;)

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

преди два дни преинсталирах ХП -то и в бързината съм пропуснал да и разреша "записване"в свойствата на записвачката.след разрешаването проблема се нулира.Благодаря все пак за отзива от Ваша страна.
Link to comment
Сподели другаде

преди два дни преинсталирах ХП -то и в бързината съм пропуснал да и разреша "записване"в свойствата на записвачката.след разрешаването проблема се нулира.Благодаря все пак за отзива от Ваша страна.

Я пак. За какво разрешаване на запис в свойства става въпрос? Къде е това?

Link to comment
Сподели другаде

ако не туриш отметката ти дава че е недостъпна-пробвай.чете но не записва.

http://img235.imageshack.us/img235/431/107310771079108010841077tb1.png

Редактиран от Tragedy
Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Да не би да се опитваш да запишеш физическо CD с имидж рекордер?

Отвори Неро. Отиди в recorder>choose recorder и виж дали сред изброените рекордери има твоята записвачка. Ако я има, маркирай я и дай ок.

Ако Неро изобщо не разпознава твоето CD/DVD устройство- за откриването им се използва командата Automatic detection of CD/DVD-Rom drives.

може ли малко по-подробно,ще съм ти благодарен да просветлението.

Link to comment
Сподели другаде

открих го-при мене е на български:запис.=>избор на записвачка=>имидж или ер вито.не знаех че и от там се правят настройки.

Съжалявам, че се забавих! Напоследък съм много заета. Важното е, че си го открил. Ориентира ли се? Там сигурно виждаш и твоята записвачка. :OK:

От въпросното място можеш да получиш подробна информация за записвачката ти- какви функции поддържа и куп други неща. Същото се отнася и за имидж рекордерите.

 

 

Поздрави и още веднъж се извинявам за закъснението. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...
Съжалявам, че се забавих! Напоследък съм много заета. Важното е, че си го открил. Ориентира ли се? Там сигурно виждаш и твоята записвачка. :OK:

От въпросното място можеш да получиш подробна информация за записвачката ти- какви функции поддържа и куп други неща. Същото се отнася и за имидж рекордерите.

 

 

Поздрави и още веднъж се извинявам за закъснението. :)

 

благодаря и аз имах същия проблем и го оправих , само не знам защо и другите ми програми за запис не работиха също а при тях нямя такива настройки

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...