Jump to content

Препоръчан пост

Какво ви става бе хора?! Съвсем ли загубихте ума си?

BTV от сайта се записва от видео плеъра ти VLC. Какво прихващаш, какво съединяваш и енкоудваш naskobk - шега ли си правиш? Да вземе да изхвърлиш програмите си, които те лъжат. На всичко отгоре прекодираш като може да съединяваш без прекодиране. Но ти не знаеш, че има и по-брутални стриймове, където цепят материала на 2 секунди. :) И не е нужно да сте логнати, за да гледате BTV от сайта им. На всичко отгоре качеството от сайта е критично много зле спрямо качеството на Voyo.

За Ивайло - на Nova и на BNT предаванията се свалят с обикновен Download Manager за сваляне на файлове, чудно че не разполагаш с такъв.

А аз си мислих, че говорите за нещо специално.... Къде го удряш, къде се пука. Давате лоши съвети и обърквате маса народ след вас.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

"... За Ивайло - на Nova и на BNT предаванията се свалят с обикновен Download Manager за сваляне на файлове, чудно че не разполагаш с такъв.

А аз си мислих, че говорите за нещо специално.... Къде го удряш, къде се пука. Давате лоши съвети и обърквате маса народ след вас."

А Вие Zig Zag, Вие какви съвети дадохте, защото дотук ни един смислен не видях? Но няма да се повтарям отново... :) Не ползвам download manager, защото смятам, че е излишно да си тъпча компютъра с боклуци. Ползвам онзи, който е вграден в windows и в краен случай ако тегля съдържание от torrent, използвам за тази цел съответно torrent клиент. Повече от това не виждам смисъл лично за себе си. Мисля, че няколко пъти бе подчертавано в темата, че става дума за запис на stream, а не за "сваляне на предавания". Не всяка телевизия разполага с архив от такива и не при всяка е толкова лесно намирането.

 

П.П. Извинявам се за недобре изглеждащото цитиране. :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Има ли към момента надежден метод за запис на излъчвана телевизия по интернет

 

Дефинирай какво разбираш под метод? Защото употребата на програма също е метод.

Ако смяташ да не се въоръжиш и с един гол компютър да ловиш стрийм на защитено видео, няма как да стане, освен сам да започнеш да пишеш програми, но преди това трябва да изучиш и завършиш курс по програмиране, така че да изместиш сегашните инструменти по предназначение. :) Аз съм тук, отстрани, и ще следя дали ти работи "метода".

Link to comment
Сподели другаде

Ивайло, разгледах я днес, но никъде не видях опция за планово записване.  Остава обяснението, че може би зависи от спецификата на stream-а, който се записва.
Ако искаш, остави ми линк на лични съобщения към предаването, за да пробвам с него.

 

Наско, мерси за видеото. Като ги събираш може да има и по-добър начин, макар че не съм пробвал с много файлове как може да стане лесно.

Link to comment
Сподели другаде

Ивайло, разгледах я днес, но никъде не видях опция за планово записване.  Остава обяснението, че може би зависи от спецификата на stream-а, който се записва.

Ако искаш, остави ми линк на лични съобщения към предаването, за да пробвам с него.

 

Наско, мерси за видеото. Като ги събираш може да има и по-добър начин, макар че не съм пробвал с много файлове как може да стане лесно.

 

Ами то не бе нещо строго конкретно в онзи момент. Опитвах се да записвам от bnt1. За да не подвеждам никого, ще обясня как се опитвам да осъществя записването. След като отворя програмата, избирам от менютата add (което не гарантирам, че е правилното, но поне аз така го правех и когато работеше). Излиза поле, в което поставям линка към стрийма. В полето до бутона за потвърждение ми излиза index.htm. От падащите менюта не пипам нищо. Т.е., оставям го на general file. С една дума като цяло нищо не бутам от тия неща, ами направо давам ok и ми се сваля онова, което е озаглавено като index.htm. Това е. Не знам къде точно бъркам...

Съгласен съм с Вас, че май ще е по-добре да продължим на лично. То и без това тази тема се разводни с...Какви ли не щуротии... :D

Link to comment
Сподели другаде

... За да не подвеждам никого, ще обясня как се опитвам да осъществя записването. След като отворя програмата, избирам от менютата add (което не гарантирам, че е правилното, но поне аз така го правех и когато работеше). Излиза поле, в което поставям линка към стрийма. В полето до бутона за потвърждение ми излиза index.htm. . Не знам къде точно бъркам...

Съгласен съм с Вас, че май ще е по-добре да продължим на лично. То и без това тази тема се разводни с...Какви ли не щуротии... :D

 

Така ми се изясни какво е. Не трябва да давате add от менюто.

При пускане на програмата, ще ви пита дали да стартира Sniffer. Изберете "Да". След това, само стартирайте web браузъра, идете на страницата и стартирайте видеото. HiDownload автоматично ще разбере какво трябва да запише и как да го изтегли.

После спрете HiDownload, за да не записва всяко видео през което минете с браузъра. Ще има един зелен индикатор до часовника, той показва кога програмата сваля и след като активността стане нулева можете да я спрете. Или когато се появят mp4 файлове в директорията по подразбиране в MyDocuments.

 

Ако излязат още затруднения ще помогна, може и на ЛС.

Link to comment
Сподели другаде

Мелмак, хубаво е да се замислиш с какъв браузър работи потребителят, с какъв ти. Времето на екстрите отдавна отлетя. Ако си демоде и работиш с по-ниска версия на Windows 7, може и да сте намерили късмета. Въпреки всичко има изход за високата класа..... но на този етап не бих обявил как се случва.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...