Jump to content

Проблем с Работен център


D.l. Daniel

Препоръчан пост

Със Windows 7-ем съм и от няколко седмици всеки път като си включа лаптопа наблюдавам следното. От "Лента на Задачите" на екрана всеки път ми се появява "Съобщение от Работния Център, че не са открити текущи проблеми " преди това съобщение не се появяваше а сега редовно изкача с включването на лаптопа и не се маха. Някой може ли да ми каже на какво се дължи това и как мога да го спра да не се появява? Проверих с антивирусната за някой вирус но нямам. Прилагам и снимка на проблема.

Oпитах и следното Control Panel\All Control Panel Items\Action Center\Change Action Center settings - махнах всички отметки, a  в самия Action Center игнорирах всички съобщения и пак същото :( Моля помогнете!

post-40463-0-52076000-1428253593_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако изобщо не ти трябва Action Center, можеш генерално да му скриеш иконата: кликаш стрелкичката долу в лентата за задачи, за да покажеш скритите икони, там кликаш Customize..., след това Turn system icons on or off, от падащото меню срещу Action Center избираш Off и потвърждаваш с OK на всички прозорци.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Имам следния проблем. С Windows 7 съм. От известно време както ми работи компа и изключва екрана иначе монитора и компа остават да си работят. Моля помогнете.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Имам следния проблем. С Windows 7 съм. От известно време както ми работи компа и изключва екрана иначе монитора и компа остават да си работят. Моля помогнете.

Въпроса,който си задал е малко объркващ. Екрана се изключва,а монитора работи...

 

Ако искаш да не се изключва дисплея -

 -Влез в Контролен панел- Опции на захранването-Редактиране на настройки за план-избери -Избор на момента на изключване на дисплея и от падащото меню задай -никога. и запази промените.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за което. Не е от това.Когато примерно играя нещо изведъж се натоварва компа и изключва и се губи картината, но компа остава в режим на работа. Аз си мисля че проблема ми идва от захранването или от охладителя на процесора. Дори през цялото време докато работи компа се чува по голям шум от тях не както обикновенно.

Link to comment
Сподели другаде

Мониторът изгася напълно или просто екранът става черен. Компютърът продължава да работи? Т.е. ако слушаш музика, тя продължава да свири?

Дай информация за хардуерните компоненти и температурите им.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за което. Не е от това.Когато примерно играя нещо изведъж се натоварва компа и изключва и се губи картината, но компа остава в режим на работа. Аз си мисля че проблема ми идва от захранването или от охладителя на процесора. Дори през цялото време докато работи компа се чува по голям шум от тях не както обикновенно.

Появата на висок шум от вентилаторите е признак от висока температура дължаща се от замърсяване прах също и от остаряла термо паста.

Големия шум може за се дължи и на несмазан вентилатор.

Необходимо е да се направи тест на температурите. Може да ползваш програмата Aida64-

http://softvisia.com/download.php?view.10876

Link to comment
Сподели другаде

Ако изобщо не ти трябва Action Center, можеш генерално да му скриеш иконата: кликаш стрелкичката долу в лентата за задачи, за да покажеш скритите икони, там кликаш Customize..., след това Turn system icons on or off, от падащото меню срещу Action Center избираш Off и потвърждаваш с OK на всички прозорци.

Не става прилагам и снимка защо. Но все пак аз бих искал да се появява както си беше преди, за да ме уведомява за актуализации и при някакъв проблем а не да се появява постоянно и за нищо!

post-40463-0-82224300-1428508849_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да екрана става черен. И да музиката продължава да свири.

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifHDTune_Health_ST3120020A.pnghttp://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifHDTune_Health_ST380815AS.png

Това са изображения за състоянието на хардиска. Дръпни HWInfo най-добре портативна версия от тук съответна програма и направи снимки за температурния режим на работа на системата

Link to comment
Сподели другаде

Да екрана става черен. И да музиката продължава да свири.

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifHDTune_Health_ST3120020A.pnghttp://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifHDTune_Health_ST380815AS.png

От снимките става ясно, че по диска има лоши сектори. Също така има проблем със механиката на твърдия диск. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...