Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с Работен център

Работен център Windows 7

• Моля, влезте, за да отговорите
35 отговора по тази тема

#1 D.l. Daniel

D.l. Daniel

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 05 April 2015 - 19:09

Със Windows 7-ем съм и от няколко седмици всеки път като си включа лаптопа наблюдавам следното. От "Лента на Задачите" на екрана всеки път ми се появява "Съобщение от Работния Център, че не са открити текущи проблеми " преди това съобщение не се появяваше а сега редовно изкача с включването на лаптопа и не се маха. Някой може ли да ми каже на какво се дължи това и как мога да го спра да не се появява? Проверих с антивирусната за някой вирус но нямам. Прилагам и снимка на проблема.

Oпитах и следното Control Panel\All Control Panel Items\Action Center\Change Action Center settings - махнах всички отметки, a  в самия Action Center игнорирах всички съобщения и пак същото :( Моля помогнете!

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  pcto001.jpg   37.68К   1 Брой изтегляния

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22613 мнения
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 06 April 2015 - 15:32

Ако изобщо не ти трябва Action Center, можеш генерално да му скриеш иконата: кликаш стрелкичката долу в лентата за задачи, за да покажеш скритите икони, там кликаш Customize..., след това Turn system icons on or off, от падащото меню срещу Action Center избираш Off и потвърждаваш с OK на всички прозорци.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#3 ivspiv

ivspiv

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 09:57

Здравейте. Имам следния проблем. С Windows 7 съм. От известно време както ми работи компа и изключва екрана иначе монитора и компа остават да си работят. Моля помогнете.

#4 RamzesIII

RamzesIII

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 296 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 11:28

Здравейте. Имам следния проблем. С Windows 7 съм. От известно време както ми работи компа и изключва екрана иначе монитора и компа остават да си работят. Моля помогнете.

Въпроса,който си задал е малко объркващ. Екрана се изключва,а монитора работи...

Ако искаш да не се изключва дисплея -

-Влез в Контролен панел- Опции на захранването-Редактиране на настройки за план-избери -Избор на момента на изключване на дисплея и от падащото меню задай -никога. и запази промените.

#5 ivspiv

ivspiv

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 15:26

Извинявам се за което. Не е от това.Когато примерно играя нещо изведъж се натоварва компа и изключва и се губи картината, но компа остава в режим на работа. Аз си мисля че проблема ми идва от захранването или от охладителя на процесора. Дори през цялото време докато работи компа се чува по голям шум от тях не както обикновенно.

#6 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22613 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 16:13

Мониторът изгася напълно или просто екранът става черен. Компютърът продължава да работи? Т.е. ако слушаш музика, тя продължава да свири?

Дай информация за хардуерните компоненти и температурите им.

#7 RamzesIII

RamzesIII

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 296 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 18:32

Извинявам се за което. Не е от това.Когато примерно играя нещо изведъж се натоварва компа и изключва и се губи картината, но компа остава в режим на работа. Аз си мисля че проблема ми идва от захранването или от охладителя на процесора. Дори през цялото време докато работи компа се чува по голям шум от тях не както обикновенно.

Появата на висок шум от вентилаторите е признак от висока температура дължаща се от замърсяване прах също и от остаряла термо паста.

Големия шум може за се дължи и на несмазан вентилатор.

Необходимо е да се направи тест на температурите. Може да ползваш програмата Aida64-

http://softvisia.com....php?view.10876

#8 ivspiv

ivspiv

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 07 April 2015 - 21:25

Да екрана става черен. И да музиката продължава да свири.

Прикрепен файл  HDTune_Health_ST3120020A.png   51.68К   3 Брой изтеглянияПрикрепен файл  HDTune_Health_ST380815AS.png   54.61К   3 Брой изтегляния

#9 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22613 мнения

Публикувано: 08 April 2015 - 13:16

Все още липсва информация за компонентите и температурите им.

#10 D.l. Daniel

D.l. Daniel

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 08 April 2015 - 18:00

Ако изобщо не ти трябва Action Center, можеш генерално да му скриеш иконата: кликаш стрелкичката долу в лентата за задачи, за да покажеш скритите икони, там кликаш Customize..., след това Turn system icons on or off, от падащото меню срещу Action Center избираш Off и потвърждаваш с OK на всички прозорци.

Не става прилагам и снимка защо. Но все пак аз бих искал да се появява както си беше преди, за да ме уведомява за актуализации и при някакъв проблем а не да се появява постоянно и за нищо!

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  compa.JPG   18.67К   1 Брой изтегляния

#11 Ozzy

Ozzy

Сервиз за компютри, лаптопи и монитри "Изток"

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 297 мнения
  • Живущ в:София
  • Интереси:Сервиз за компютри, ремонт и поправка на лаптопи и монитори, компютърна поддръжка, компютърни услуги, хардуер , софтуер, инсталиране, преинсталиране и много други: 0894700233

Публикувано: 08 April 2015 - 20:11

attachicon.gifHDTune_Health_ST3120020A.pngattachicon.gifHDTune_Health_ST380815AS.png

Това са изображения за състоянието на хардиска. Дръпни HWInfo най-добре портативна версия от тук съответна програма и направи снимки за температурния режим на работа на системата

Димитър Георгиев

Сервиз за компютри "ИЗТОК".

Телефон 0894 700 233

web - eastcomputerservise.com

#12 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1556 мнения
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 08 April 2015 - 21:43

attachicon.gifHDTune_Health_ST3120020A.pngattachicon.gifHDTune_Health_ST380815AS.png

От снимките става ясно, че по диска има лоши сектори. Също така има проблем със механиката на твърдия диск. 

#13 ivspiv

ivspiv

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 08 April 2015 - 22:41

Прикрепен файл  Dwm 2015-04-08 23-32-43-16.jpg   166.43К   0 Брой изтеглянияПрикрепен файл  Dwm 2015-04-08 23-33-33-08.jpg   179.47К   0 Брой изтеглянияПрикрепен файл  Dwm 2015-04-08 23-37-12-59.jpg   192.92К   0 Брой изтеглянияПрикрепен файл  Dwm 2015-04-08 23-37-22-59.jpg   180.63К   0 Брой изтеглянияПрикрепен файл  Dwm 2015-04-08 23-38-05-46.jpg   194.65К   0 Брой изтегляния                                                                                         това е сигурно което искате.

#14 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1556 мнения
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 08 April 2015 - 22:58

За настолен компютър ли става дума? Защото температурата на твърдия диск е висока. Също така и на видеокартата.

#15 ivspiv

ivspiv

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 09 April 2015 - 15:35

Да настолен компютър е. Ако сменя захранването и охладителя ще се промени ли нещо? Или нещо друго трябва да сменя?

Други теми с тагове Работен център, Windows 7

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители