Прехвърляне към съдържание

Снимка

Търся хубав видео редактор

• Моля, влезте, за да отговорите
5 отговора по тази тема

#1 bam-bam

bam-bam

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 48 мнения

Публикувано: 28 February 2015 - 12:04

Трябва ми програма с която мога да намаля звука на даден клип без да прецаквам качеството.
Снимах едни клипове в зала и баса е много силен и дразнещ и искам да го намаля леко, ако има начин.

#2 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 28 February 2015 - 22:37

Наистина ли си мислиш и вярваш, че редактора, който и да вземеш, редактира всички видео формати без прекодиране? Така зададен въпрос и филанкишията няма да ти отговори. Не посочваш - не получаваш. Още ми държи влага от известен кракер, който вместо да ми помогне при открит проблем му се хареса идеята да ме банне да не му пиша с упреците "само защото ме мързяло и не съм чел", а първия опит да ме отбие беше две думички "ползвай гугъл". А тук даже спестявате и въпросите си. Ужасно!

#3 bam-bam

bam-bam

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 48 мнения

Публикувано: 28 February 2015 - 23:35

Не виждам какво по-точно искаш да ти обясня, но щом те "мързи" да мислиш ще ти отговоря в твой стил.
Имам един клип записан, БАСА (онова дето думка яко) е МНОГО силен и заглушава чак песента и се губи ефекта.
Искам това нещо да го намаля АКО може и ИМА как.

Ако не може .. здраве.

Клипа искам да го кача в туба, така, че предполагам ще се смачка и няма голямо значение.
Написах без да разваля, все пак да не го направи с качество за екранче на 2 инчов телефон да изглежда без артефакти.

Оригиналите ще си ги пазя както са.
Надявам се бях изчерпателен , но може и 3ти път да го повторя, ако ти е проблем да го схванеш.

п.п. просто искам да намаля баса .. това е .. симпъл и просто.

#4 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 01 March 2015 - 10:16

п.п. просто искам да намаля баса .. това е .. симпъл и просто.

Просто използваш VirtualDub за AVI. Радвам се, че ти помогнах. :)

#5 barbuncela

barbuncela

Resident Evil

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 716 мнения

Публикувано: 01 March 2015 - 11:51

Трябва ми програма с която мога да намаля звука на даден клип без да прецаквам качеството.
Снимах едни клипове в зала и баса е много силен и дразнещ и искам да го намаля леко, ако има начин.

Не е лошо първо да кажеш за какъв файл става дума? И с какво разширение? А ако дадеш даните за видео и аудио потока още по добре! Тази работа може успешно да я свърши програмата

Format Factory-да ти даде инфо за файла.

п.п. В случая имаш нужда от АУДИО ЕДИТОР. Но да намалиш звукът или да намалиш само ниските (баса) не е едно и също.И няма как да минеш без прекодиране на аудиото.

Но първо трябва да "разглобиш" клипа, и да измъкнеш от него аудиото! За това,първо дай инфо за файла?

Зад всеки прецакан компютър стои по един човек, който твърди, че нищо не е пипал по него.

Да се откажа от ХР ? Хайде бе! Шегувате ли се?!...Е да де, ама...май...ще си кажем вече сбогом  :blackcat: 

#6 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 01 March 2015 - 23:28

Не е лошо първо да кажеш за какъв файл става дума?

Това си беше задължително! Но потребителят явно не го интересува какъв формат му е видеото и смята, че всеки редактор трябва да може да редактира, независимо какъв е форматът му. Или просто се надява на варианта помагачите да налучкват и да задават въпросите вместо него. Може да го помолите няколко пъти, няма лошо.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители