Jump to content

Търся хубав видео редактор


Препоръчан пост

Трябва ми програма с която мога да намаля звука на даден клип без да прецаквам качеството.
Снимах едни клипове в зала и баса е много силен и дразнещ и искам да го намаля леко, ако има начин.

 

Link to comment
Сподели другаде

Наистина ли си мислиш и вярваш, че редактора, който и да вземеш, редактира всички видео формати без прекодиране? Така зададен въпрос и филанкишията няма да ти отговори. Не посочваш - не получаваш. Още ми държи влага от известен кракер, който вместо да ми помогне при открит проблем му се хареса идеята да ме банне да не му пиша с упреците "само защото ме мързяло и не съм чел", а първия опит да ме отбие беше две думички "ползвай гугъл". А тук даже спестявате и въпросите си. Ужасно!

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам какво по-точно искаш да ти обясня, но щом те "мързи" да мислиш ще ти отговоря в твой стил.
Имам един клип записан, БАСА (онова дето думка яко) е МНОГО силен и заглушава чак песента и се губи ефекта.
Искам това нещо да го намаля АКО може и ИМА как.

Ако не може .. здраве.

Клипа искам да го кача в туба, така, че предполагам ще се смачка и няма голямо значение.
Написах без да разваля, все пак да не го направи с качество за екранче на 2 инчов телефон да изглежда без артефакти.

Оригиналите ще си ги пазя както са.
Надявам се бях изчерпателен , но може и 3ти път да го повторя, ако ти е проблем да го схванеш.

 

 

п.п. просто искам да намаля баса .. това е .. симпъл и просто.

Link to comment
Сподели другаде

Трябва ми програма с която мога да намаля звука на даден клип без да прецаквам качеството.

Снимах едни клипове в зала и баса е много силен и дразнещ и искам да го намаля леко, ако има начин.

Не е лошо първо да кажеш за какъв файл става дума? И с какво разширение? А ако дадеш даните за видео и аудио потока още по добре! Тази работа може успешно да я свърши програмата

Format Factory-да ти даде инфо за файла.

 

п.п. В случая имаш нужда от АУДИО ЕДИТОР. Но да намалиш звукът или да намалиш само ниските (баса) не е едно и също.И няма как да минеш без прекодиране на аудиото.

Но първо трябва да "разглобиш" клипа, и да измъкнеш от него аудиото! За това,първо дай инфо за файла?

Link to comment
Сподели другаде

Не е лошо първо да кажеш за какъв файл става дума?

 

Това си беше задължително! Но потребителят явно не го интересува какъв формат му е видеото и смята, че всеки редактор трябва да може да редактира, независимо какъв е форматът му. Или просто се надява на варианта помагачите да налучкват и да задават въпросите вместо него. Може да го помолите няколко пъти, няма лошо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...